Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nowe procesory Intel Core 10. generacji w przedsprzedaży

Cała rodzinka jest już w komplecie. Do przedsprzedaży trafiły bowiem kolejne procesory Intel 10. generacji. Dowiedz się o nich więcej i zarezerwuj swój egzemplarz, odpowiedni dla potrzeb Twoich oraz Twojego komputera.

Procesory Intel Core i3 oraz i5 - do codziennego użytku

Pecety i znajdujące się w nich podzespoły – w tym procesory – są tak różne, jak my sami i zadania, którymi się zajmujemy. Czasem nie potrzeba nam potężnej mocy ani do realizowania projektów, ani do gamingu. Wystarczy, by praca i prowadzone rozgrywki były płynne, bez irytujących zacięć czy buforowania.

Do codziennego użytku oraz nieco mniej wymagających gier lub zadańw wybierz Intel Core i3-10100,  Intel Core i3-10320, Intel Core i3-10300 lub Intel Core i5-10500 oraz Intel Core i5-10600. Ich taktowanie w trybie Turbo sięga - zależnie od CPU – od 4,3 do 4,8 GHz. Do tego jest tu wspomagająca wielozadaniowość technologia Intel Hyper-Threading czy obsługa pamięci Intel Optane.

procesory intel core 10 generacji nowe

Większe wymagania? Intel Core i7 i i9 stawiają czoła wyzwaniom

A co jeśli na co dzień korzystasz z wielu skomplikowanych programów, na przykład graficznych? Jeśli gaming oznacza dla Ciebie najwyższe obroty, lubisz rywalizację i przekraczanie limitów? Propozycją dla Ciebie będą CPU Intel Core i7-10700, Intel Core i7-10700F oraz Intel Core i9-10900 i Intel Core i9-10900F.

Te wielordzeniowe i wielowątkowe procesory Intel 10. generacji sprawdzą się w pracy grafika lub programisty, streamowaniu czy esportowych spotkaniach. Również korzystają z Hyper-Threadingu oraz wpierają pamięci Optane. Technologia Tubo Boost 3.0 podnosi z kolei ich taktowania do 4,8 GHz (CPU i7) lub 5,2 GHz (i9). W ten sposób możesz jeszcze więcej wycisnąć ze swojego PC.

Sprawdź nowe procesory Intel 10. generacji i zdobądź najlepszy dla siebie w przedsprzedaży