Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Masz smartfona z HMS? Przysługują Ci poniższe benefity

Uwaga, uwaga – właściciele smartfonów Huawei z usługami HMS mogą skorzystać z przysługujących im rabatów oraz promocji. Pobraniu aplikacji AutoMapa, Allegro i Empik Go towarzyszą bonusy. Koniecznie sprawdź. Tylko pamiętaj, że czas promocji jest ograniczony.

AutoMapa – bezpłatny dostęp do nawigacji na Polskę

W HMS nie ma Google Maps. Jest za to AutoMapa, bardzo dobra, ceniona i lubiana aplikacja do wyznaczania trasy podczas jazdy samochodem. Do jej atutów zaliczają się przejrzystość, dokładność, liczne funkcje wspomagające kierowcę. Co ważne, licencja na Polskę przydzielana jest bezterminowo, o ile pobierzesz apkę z AppGallery. Będzie Ci więc towarzyszyć zarówno na najbliższych wakacjach, jak i podczas zimowiska, świątecznych wyjazdów i na każdej innej wycieczce.

Oferta obowiązuje w dniach 7 maja – 31 sierpnia 2020 r. Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w regulaminie.

Allegro – 20 zł rabatu na pierwsze zakupy

Jeśli wybrany przez Ciebie produkt kosztuje przynajmniej 50 zł, obniżysz jego cenę o 20 zł. Taki rabat otrzymasz za instalację aplikacji Allegro na smartfonie Huawei z HMS, oczywiście po uprzednim pobraniu z AppGallery. Pamiętaj, że my także sprzedajemy na tej platformie, zobacz, co ma do zaoferowania x-kom i wykorzystaj swój kupon rabatowy.

Oferta obowiązuje w dniach 7 maja – 31 sierpnia 2020 r. Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w regulaminie.

Empik GO – 90 dni bezpłatnego dostępu do audiobooków

Kiedy nadrabiać zaległości w literaturze, jak nie w wakacje? E-booki i audiobooki są na tym polu niezastąpione, bo w pamięci jednego urządzenia umieścisz zasobną bibliotekę, bez taszczenia ze sobą kilogramów papieru. Pobierając aplikację Empik Go z AppGallery, otrzymujesz bezpłatny dostęp do książek cyfrowych oraz słuchanych przez 90 dni.

Oferta obowiązuje w dniach 7 maja – 31 lipca 2020 r. Szczegółowe warunki promocji znajdziesz w regulaminie.

Benefity dla smartfonów Huawei HMS

Zobacz smartfony Huawei w x-kom