Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Promocyjny zestaw Cyberpunk 2077

·
Zaktualizowano: 3 lata temu

Czy wiesz już w jaki sposób znajdziesz ten wyjątkowy implant, który będzie kluczem do Twojej nieśmiertelności? Jeśli nie, to przychodzimy z gotowym zwycięskim zestawem, który umożliwi Ci eksplorowanie i podbój potężnego Night City. A to wszystko w zaskakującej cenie. Sprawdź szczegóły promocji.

Zostań cyberpunkową legendą

Zacznij od „V” a skończ na „immortal”. Przeczesuj mroczne zaułki Night City i zdobądź implant, który da Ci nieśmiertelność. Pokonuj trudności, podejmuj odważne decyzje i walcz o przetrwanie w towarzystwie neonów, futurystycznego graffiti i innych przepełnionych technologią przyszłości broni i maszyn.

Podbijaj dystopijne megalopolis wygodnie przed ekranem swojego telewizora. Wciel się w rolę cybernetycznego najemnika, a przy okazji podziwiaj zachwycające efekty graficzne, tekstury i impresje świetlne. W nieograniczonej rozgrywce i osiągnięciu wymarzonej wygranej pomoże Ci pakiet promocyjny z limitowanej edycji Cyberpunk 2077. Zwycięski zestaw zawiera:

  • konsolę Xbox One X 1 TB w edycji limitowanej Cyberpunk 2077 z pionową podstawką
  • jeden kontroler bezprzewodowy w edycji limitowanej
  • 1-miesięczną wersję próbną usługi Xbox Game Pass Ultimate
  • grę Cyberpunk 2077 i pierwsze rozszerzenie

Poznaj limitowany zestaw promocyjny

Promocja na limitowaną edycję Cyberpunk 2077

Pokaż nam idealne stanowisko do grania w Cyberpunk 2077 i wygraj

Jeśli jesteś fanem stylistyki najbardziej oczekiwanego tytułu 2020 roku, to pokaż nam w jakiej aranżacji będziesz grać w Cyberpunk 2077 lub jak powinno wyglądać stanowisko przygotowane na premierę gry. Weź udział w konkursie i zamieść zdjęcie, test, grafikę lub wideo, które odpowiadają na nasze konkursowe wyzwanie. Wyłonimy czterech zwycięzców. Wejdź na naszego fanpage’a i sprawdź szczegóły konkursu oraz nagrody. Konkurs trwa do 3.07.2020 do godziny 12:00.
Regulamin: http://xkom.me/2077konkurs