Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Kup sprzęt od NVIDIA RTX STUDIO i odbierz bonus o wartości ponad 1000 zł

Kup sprzęt od NVIDIA RTX STUDIO i odbierz bonus o wartości ponad 1000 zł

Potrzebujesz sprzętu, który nie będzie ograniczał Twojej wyobraźni? Doskonale się składa, bo w naszej ofercie znajdziesz innowacyjną linię laptopów i komputerów stacjonarnych od NVIDIA RTX STUDIO, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających i kreatywnych umysłach. Tylko teraz przy ich zakupie otrzymasz atrakcyjny bonus o wartości ponad 1000 zł. Sprawdź szczegóły.

Laptopy i komputery NVIDIA RTX STUDIO

Linia RTX STUDIO to produkty pozwalające poczuć moment, w którym wyobraźnia łączy się z technologią. Laptopy i komputery, o których mowa, otrzymały najefektywniejsze układy GPU NVIDIA RTX, zwiększający całościową wydajność i dający swobodę skupienia się na pomysłach. Dodatkowo posiadają genialne wyświetlacze, wypełnione milionami żywych i naturalnych barw, pozwalające przejść na nowy poziom doznań wizualnych. Wsparte są również błyskawiczną pamięcią RAM i masową.

Mówiąc wprost, decydując się na linię  NVIDIA RTX STUDIO, masz do czynienia z urządzeniami stworzonymi do twórczej, kreatywnej i niczym nieograniczonej pracy, szczególnie jeśli idzie o kreacje 3D, animacje czy fotografię. Doceniają je także projektanci graficzni oraz architekci. Jeśli zatem szukasz efektywnego pola do wykorzystania swojej kreatywności, to nie zwlekaj. Najwyższy czas wkroczyć do świata NVIDIA RTX STUDIO.

Więcej o innowacyjnych sprzętach NVIDIA RTX STUDIO przeczytasz na portalu Geex: Mobilnie, profesjonalnie i wydajnie – laptopy z RTX Studio

nvidia rtx studio

Bonus przy zakupie urządzeń NVIDIA RTX STUDIO

Tylko teraz, kupując sprzęt z linii NVIDIA RTX STUDIO, nie tylko poszerzysz swoje możliwości i zyskasz szansę na wykorzystanie kreatywności, ale także otrzymasz atrakcyjny prezent. Mowa o 3 miesiącach bezpłatnego dostępu do usługi Adobe Creative Cloud o wartości 1174,74 zł.

Co Ci to da? Zyskasz możliwość korzystania z ponad 30 aplikacji i narzędzi, które pomogą w realizacji najkreatywniejszych wizji twórczych. Będziesz korzystać z programów, które doceniają osoby specjalizujące się w fotografii, projektowaniu graficznym, edycji wideo i animacji 3D. A to wszystko zupełnie za darmo. 

Jak skorzystać z promocji? To bardzo proste:

  1. Kup wybrany sprzęt z serii NVIDIA RTX STUDIO. 
  2. Wykonaj polecenia zawarte w instrukcji promocji. 
  3. Odbierz sprzęt i ciesz się 3 miesiącami darmowego dostępu do Adobe Creative Cloud.

Sprawdź produkty oraz instrukcję dotyczącą promocji