Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Trenuj z słuchawkami Philips i upoluj voucher do aplikacji diet&training by Ann

Trenuj z słuchawkami Philips i upoluj voucher do aplikacji diet&training by Ann

Aktywność to sposób na życie, który wymaga odpowiednich atrybutów. My o tym wiemy i właśnie dlatego oddajemy Twojej dyspozycji unikalną serię słuchawek Philips, przystosowanych do najcięższych sportowych wyzwań. Tylko teraz kupując wybrany model słuchawek od Philips, otrzymasz wyjątkowy prezent, który pomoże Ci utrzymać zdrowy styl życia. Sprawdź szczegóły.

Poczuj rytm treningu ze słuchawkami Philips

Pragniesz pełnej swobody ruchów i maksymalnej wygody podczas słuchania ulubionej muzyki? Poszukujesz sprzętu, który da radę towarzyszyć Ci nawet podczas intensywnego treningu? Jesteś w dobrym miejscu. Postaw na słuchawki Philips, stworzone z myślą o najbardziej aktywnych użytkownikach.

Sportowe słuchawki Philips charakteryzują się lekką konstrukcją, idealnym dopasowaniem do ucha i znakomitą emisją dźwięków. To wszystko gwarantuje, że polubicie się od pierwszej chwili. Mówiąc wprost, stawiając na akcesoria muzyczne Philips, bez trudu dodasz sobie energii i zadbasz o odpowiednią dawkę motywacji podczas treningu.

Ale to nie wszystko. Oprócz mocnych i klarownych brzmień poszczególne modele oferują również funkcje stricte sportowe, m.in.: mierzenie tętna. Dzięki temu wiesz, kiedy możesz zwiększyć swoje obroty na treningu, a kiedy należy po prostu odpocząć.

słuchawki sportowe Philips voucher diet&tranning by Ann

Kup słuchawki Philips i odbierz wyjątkowy prezent

Tylko teraz, kupując jeden z modeli słuchawek sportowych Philips, otrzymasz voucher do aplikacji diet&training by Ann – jednego z najpopularniejszych w Polsce programów, który promuje zdrowy i zrównoważony tryb życia. Wybierz sportowe słuchawki Philips i ciesz się nawet przez 100 dni treningami w aplikacji diet & training by Ann gratis.

Jak działa promocja? To bardzo proste, wystarczy:

  1. Kupić jeden z modeli słuchawek sportowych Philips objętych promocją w terminie od 27.07.2020 do 20.09.2020.
  2. Wejść na rytmtreningu.pl, aby zarejestrować swój paragon i otrzymać voucher.
  3. Zalogować się za pomocą wygenerowanego vouchera do aplikacji diet & training by Ann i aktywować tym samym dostęp do programu treningowego. 

Oferta ważna od 27.07.2020 do 20.09.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Sięgnij po słuchawki sportowe Philips objęte promocją