Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera i przedsprzedaż słuchawek JBL Quantum

JBL to marka, której fanom dobrego brzmienia nie trzeba przedstawiać. Teraz okazję, by lepiej się z nią zaznajomić, mają także gracze. Seria słuchawek JBL Quantum powstała właśnie z myślą o tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby miłośników wirtualnej rozrywki. Poznaj polecane modele i wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania.

JBL Quantum 200 – wygodne słuchawki gamingowe z mikrofonem

Precyzyjne oddawanie dźwięku, umożliwianie w pełni zrozumiałej komunikacji z resztą drużyny i komfort nawet podczas długich sesji. Właśnie na te punkty największy nacisk położono w zestawie JBL Quantum 200. Te wyposażone w przetworniki o średnicy 50 mm słuchawki pozwolą Ci usłyszeć każdy szczegół, nawet szelest zdradzający ukrytego nieprzyjaciela. Członków drużyny ostrzeżesz dzięki jednokierunkowemu mikrofonowi z funkcją eliminacji echa. A wygodna, wokółuszna konstrukcja nie tylko wyciszy odgłosy otoczenia, ale zapewni Ci też wygodę.

JBL Quantum ONE – gamingowe słuchawki z technologią JBL QuantumSPHERE 360™

Certyfikowane przetworniki 50 mm Hi-Res. Doskonale przylegający, wentylowany pałąk. Dopasowujące się do uszu i odcinające od zewnętrznych dźwięków nauszniki. A do tego jeszcze podświetlenie LED. JBL Quantum One to headset stworzony do gamingu na najwyższym poziomie. Dzięki wsparciu technologii JBL QuantumSPHERE 360™ zapewniają profesjonalne pozycjonowanie dźwięku 3D, co znacznie ułatwi Ci lokalizowanie przeciwników i posyłanie serii pocisków prosto do celu. Im szybciej reagujesz, tym większą masz szansę na zwycięstwo.

Co ważne, swój zestaw słuchawkowy spersonalizujesz – pod kątem wyglądu i parametrów emitowanego dźwięku – korzystając z intuicyjnego i przejrzystego oprogramowania JBL QuantumENGINE.

jbl quantum w x-kom

Przedsprzedaż słuchawek JBL Quantum

Powyżej opisaliśmy dwa spośród sześciu premierowych zestawów JBL Quantum, które znajdziesz w naszej przedsprzedaży. Odkryj:

Przedsprzedaż trwa do 19 sierpnia 2020 r. Realizację zamówień rozpoczniemy 20 sierpnia 2020 r.

Zajrzyj też na portal technologiczny Geex, gdzie znajdziesz więcej informacji o premierowych słuchawkach JBL Quantum