Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj najnowsze produkty od Xiaomi

Xiaomi nie daje o sobie zapomnieć i wkracza na smartfonowe salony z najnowszą serią Mi 10T. Zastanawiacie się, co do zaoferowania będą miały najnowsze modele od chińskiego giganta? Wbijcie w kalendarz datę zbliżającej się konferencji i przekonajcie się sami. Szczegóły poniżej.

Konferencja on-line od Xiaomi

15 października (czwartek) o godzinie 18:00 Xiaomi zaprezentuje najnowsze smartfony z serii Mi 10T. Wiemy już, że po premierowych modelach możemy spodziewać się flagowego potencjału wyrażonego w eleganckiej obudowie, wydajnych podzespołach i innowacyjnej fotografii. Smartfony dostępne będą w kilku wariantach specyfikacyjnych i cenowych. Czym jeszcze zaskoczą telefony z tej serii?

Premiera Xiaomi Mi 10T

Co nowego w serii Mi 10T?

Po pierwsze mistrzowska fotografia. Innowacyjna kombinacja obiektywów pomoże uwolnić kreatywność i wydobyć artystyczne kompozycje w każdym ujęciu. Po drugie responsywne odświeżanie ekranu na poziomie 144 Hz, dzięki któremu będzie można zapomnieć o nieprzyjemnych ścięciach podczas przewijania treści i grania. Po trzecie wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 865 z modułem 5G gwarantującym szybkie przełączanie pomiędzy pasmami.

Oprócz tego smartfony pomogą zadbać o bezpieczeństwo użytkowania. Wyposażone w obudowę z jonami srebra mogą wyeliminować nawet 99% znajdujących się na niej bakterii.

Odliczaj z nami godziny do konferencji lub przejdź bezpośrednio do streamu i daj się oczarować nową serią Mi 10T