Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nowość w ofercie x-kom – gimbale DJI RS 2 i RSC 2

Z pasją filmujesz przeżywane momenty? A może Twoim hobby jest nagrywanie muzycznych klipów? Od teraz, każdą swoją wizję zrealizujesz z niebywałym profesjonalizmem. Sprawdź najnowsze gimbale DJI RS 2 i RSC 2 i zyskaj ujęcia niczym z hollywoodzkich produkcji. Sprawdź szczegóły.

Mistrzowskie ujęcia z gimbalami DJI RS 2 i RSC 2

Zapomnij o wstrząsach podczas kręcenia. Z najnowszymi gimbalami DJI RS 2 i RSC 2 poczujesz niebywałą stabilność i dasz popłynąć swoim wizjom. Te nowoczesne urządzenia do aparatów fotograficznych wyposażone są w algorytm Titan, który w połączeniu z wyrównującym mikroruchy systemem SuperSmooth zapewnia bezbłędny obraz w nawet najbardziej dynamicznych ujęciach.

Lekkie i kompaktowe

Waga najnowszych gimbali DJI RS 2 i RSC 2 to niewiele ponad jeden kilogram, co w połączeniu z Twoim sprzętem fotograficznym zapewnia swobodę użytkowania. Twoje ręce nie będą przeciążone i z łatwością skadrujesz nawet ekstremalne ujęcia. Mało tego, dzięki kompaktowej, składanej konstrukcji zabierzesz gimbala ze sobą wszędzie, bo po złożeniu zajmuje nie więcej niż kartka w formacie a5.

DJI RS 2 i RSC 2 premiera

Poznaj wszystkie modele z tej serii

Sprawdź wszystkie najnowsze modele dostępne w ofercie i wybierz najlepszy dla siebie:

DJI RS 2 Pro Combo (Ronin-S2 Pro Combo) – w tym modelu obecność funkcji Force Mobile sprawia, że gimbal podąża za ruchami telefonu, gwarantując niespotykaną dotąd płynność ujęć. 

DJI RS 2 (Ronin-S2) – urządzenie łączące siłę i lekkość, dzięki czemu kadry w ekstremalnych warunkach będą niebywale płynne.

DJI RSC 2 (Ronin-SC2) – możliwości konfiguracji gimbala sprawią, że nawet najbardziej skomplikowane ujęcia staną się proste do uchwycenia. 

DJI RSC 2 Pro Combo (Ronin-SC2 Pro Combo) – ulepszony akumulator w tym modelu zapewnia nawet 14 godzin pracy, a szybkie ładowanie sprawi, że urządzenie będzie błyskawicznie gotowe do działania.


Sprawdź najnowsze gimbale DJI RS 2 i RSC 2 i przekonaj się, że jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia