Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Na bogów Asgardu! Premiera Assassin's Creed Valhalla

Pora naostrzyć bojowy topór i wyostrzyć zmysły. Na pecety i konsole przybywa Assassin's Creed Valhalla. Zaopatrz się w swój egzemplarz gry i rusz ku wielkiej przygodzie. Szczegółów nie musisz szukać w średniowiecznych kronikach – przedstawimy Ci je my.

Długie łodzie wikingów

Jest rok 873 po narodzinach Chrystusa. Trwa podbój Brytanii przez wikingów. Wcielasz się w rolę wojownika lub wojowniczki o imieniu Eivor. Wspólnie z bratem Sigurdem prowadzicie swój klan do zwycięstwa. Wchodzicie w konflikt z lokalnymi królestwami oraz synami legendarnego Ragnara Lodbroka, jak również z władcą Wesseksu – Alfredem Wielkim. To właśnie wtedy poznajesz Ukrytych i dołączasz do ich batalii z Zakonem Starożytnych.

assassin's creed valhalla

Co Cię czeka w Assassin's Creed Valhalla?

Kolejna część popularnej serii Ubisoftu oferuje szeroki wybór broni (długie miecze, topory, cepy, tarcze…), którą można stosować w walce oburęcznej. Możesz rekrutować NPC-ów do swoich rajdów, podróżować wikińskim langskipem, polować czy brać udział w pijatykach albo bójkacj. Towarzyszyć Ci będzie kruk  Sýnin, który posłuży za powietrzny zwiad. Istotną rolę będzie także odgrywała umiejętność skradania się i wtapiania w tłum.

Wyzwaniem są rozliczni i różnorodni przeciwnicy, ich fortece, ale także przede wszystkim własna osada, którą trzeba rozbudować, i sojusze do zawarcia. Rozwoju wymaga też drzewko umiejętności, z którego wybieramy te, które nas najbardziej interesują. W ten sposób nasz bohater lub bohaterka będzie jeszcze bardziej unikatową postacią. Poza tym dostajemy również możliwość zmiany wyglądu i ubioru, jak również przełączanie się pomiędzy męską a żeńską wersją.

Weź udział w przygodzie w  Assassin's Creed Valhalla na PC, Xbox One, PS4 i PS5

Sprawdź też wersję Ultimate Edition na Xbox One i PS4 oraz Gold Edition na Xbox One