Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Potrzebujesz kupić i rozliczyć sprzęt w grudniu? Podpowiadamy co zrobić, aby otrzymać fakturę jeszcze w tym roku.

Potrzebujesz kupić i rozliczyć sprzęt w grudniu? Podpowiadamy co zrobić, aby otrzymać fakturę jeszcze w tym roku.

Serpentyny i balony przygotowane, napój z bąbelkami się chłodzi, brokatowe konfetti niecierpliwi się w wystrzałowej armatce… Ale coś nie daje Ci spokoju? Masz z tyłu głowy pilny zakup? Potrzebujesz go zrealizować zanim zrobisz krok w nowy rok? Sprawdź, jak składać zamówienie, żeby otrzymać fakturę jeszcze w tym roku. Szczegóły poniżej.

Sprawdź, która opcja najbardziej Ci odpowiada:

Zamów wysyłkowo

Wyszukaj produkt w naszym sklepie przez stronę internetową lub aplikację i wejdź na kartę produktu. Po prawej stronie, pod zielonym koszykiem jest informacja Dostępny, dowiedz się więcej (w aplikacji zobaczysz tę informację na środku karty produktu). Czas realizacji zamówienia powinien wskazywać 5.01.2021 r. Gwarantowana dostawa dotyczy tylko produktów opłaconych szybkimi płatnościami online oraz płatności za pobraniem.

Zobacz, jak sprawdzić dostępność produktu w poszczególnych krokach. 

Aby otrzymać fakturę z grudniową datą, ale jako sposób dostawy wybierzesz wysyłkę lub Paczkomat, złóż zamówienie do 12:00 31.12.2020 r. Jeśli chcesz mieć produkt najszybciej, jak to możliwe przejdź do punktu niżej.

Zamów i odbierz w salonie

Wybrany przez Ciebie produkt jest w naszym magazynie centralnym, a Tobie zależy, by go mieć jak najszybciej? Nie czekaj, złóż zamówienie z odbiorem osobistym w salonie x-kom. Aby otrzymać sprzęt najpóźniej 31.12.2020 r. złóż zamówienie do godziny 21:00 dnia 30.12.2020 r. Jeśli potrzebujesz mieć fakturę jeszcze w tym roku, musisz odebrać sprzęt do 31.12.2020 r.

Produkt dostępny w salonie

Wiele produktów jest też dostępnych od ręki w naszych salonach. Zanim złożysz zamówienie, sprawdź, czy salon w Twoim mieście ma to, czego potrzebujesz. Jak to zrobić?

  • Wejdź na kartę produktową i spójrz na pole Sprawdź dostępność w salonach.
  • Jeśli masz zaznaczony swój salon, od razu zobaczysz, czy produkt jest w nim dostępny.
  • Jeśli nie, kliknij pole Salon i przewiń do tego, do którego masz najbliżej.

Produkty dostępne w salonach od ręki, możesz odebrać nawet 31.12.2020 r. w godzinach pracy oddziału po uprzednim złożeniu zamówienia. Aby otrzymać fakturę jeszcze w tym roku musisz odebrać sprzęt do 31.12.2020r.

złóż zamówienie i otrzymaj fakturę w grudniu

Sprawdź dostępność produktu i nie czekaj z zamówieniem