Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Fotel Razer Iskur. Komfort wyższego poziomu

Jeśli gaming to Twoja pasja, to z pewnością poświęcasz wiele godzin na ćwiczenie swojego skilla. Rozsiądź się wygodnie, prowadź długie rozgrywki i nie daj się rozpraszać niewygodną postawą. Poznaj fotel gamingowy Razer Iskur i miej oparcie w gamingu. Sprawdź szczegóły.

Przyjmij idealną postawę z Razer Iskur

Wchodzisz do gry z pełnym zaangażowaniem i z focusujesz się na zwycięstwie. Ale po jakimś czasie tracisz koncentrację na rozgrywce, bo rozprasza Cię ból pleców. Zaczynasz się poprawiać i przeciągać i zaczynasz tracić fragi. Znasz to? Mamy na to świetne rozwiązanie – Razer Iskur. Fotel gamingowy, który gwarantuje utrzymanie idealnej postawy dla Twojego kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Dzięki regulowanemu i w pełni wyprofilowanemu podparciu tego fragmentu pleców zapewnisz swojemu kręgosłupowi wsparcie i skupisz się na grze.

Co jeszcze sprawia, że Razer Iskur to idealny kompan przy wielogodzinnych rozgrywkach? Poduszki zastosowane w tym modelu zapewniają komfortowe dopasowanie, odpowiednio reagując na nacisk Twojego ciała. Mało tego, siedzisko fotela wyposażono w wyprofilowane krawędzie, aby zmaksymalizować powierzchnię spoczynku. Producent nie zapomniał również o komforcie dla Twojej głowy – zagłówek wykonany jest z pianki zapamiętującej kształt, dzięki czemu stanowi dla niej idealnie podparcie.

Nowość w x-kom Razer Iskur

Mistrzowskie wykonanie

Ten fotel dla gracza wytrzyma niejeden zacięty, wielogodzinny maraton gamingowy. A to za sprawą odpornej konstrukcji ze stalowym wzmocnieniem korpusu, dzięki której z powodzeniem utrzyma masę do 136 kilogramów. Razer Iskur obity jest odporną i wytrzymałą wielowarstwową skórą syntetyczną PCW, która sprawia, że jest gotowy do wielogodzinnej gry każdego dnia. Nie musisz się więc martwić o kruszenie się struktury obicia ani o ewentualne plamy i zachlapania. Całość dopełniają podłokietniki 4D, gwarantujące pełne dopasowanie do Twoich przedramion, dzięki czemu każdy ruch w grze będzie wykonany z poczuciem pełnej kontroli.

Wybierz Razer Iskur i wygodnie sięgaj po zwycięstwo