Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera GeForce RTX 3060. Poznaj potęgę architektury Ampere

Nadszedł czas na oficjalną premierę najnowszej karty graficznej od NVIDIA. Zamów GeForce RTX 3060 i zyskaj niesamowitą wydajność dzięki najnowszym technologiom. Model obsługuje DLSS, NVIDIA Reflex i Broadcast, ponadto jest o 19 % szybszy od swojego poprzednika, czyli RTX-a 2060.

NVIDIA GeForce RTX 3060. Wydajność w grach na najwyższym poziomie

NVIDIA nie zwalnia i wprowadza na rynek kolejne serie kart graficznych. Od dzisiaj możesz zamówić w x-kom GeForce RTX 3060, czyli następcę popularnego RTX-a 2060. Model jest przede wszystkim przeznaczony dla graczy, którzy chcą przemierzać świat swojego ulubionego RPG-a w 1080p bez żadnych ścinek. Przeprowadziliśmy testy wydajności w grach, które sprawdzisz na portalu Geex.

Karta udowodni swoją potęgę przede wszystkim w grach wspierających technologię ray tracingu i DLSS. Stanie się tak, ponieważ generacja Ampere, z której produkt pochodzi, jest liderem w tych dziedzinach, zbliżając graczy do absolutnego fotorealizmu.

Premiera GeForce RTX 3060

Karta graficzna doskonała dla streamerów

GeForce RTX 3060 jest także prawdziwą gratką dla streamerów. Dzięki zupełnie nowej aplikacji NVIDIA Broadcast udostępnionej układom GPU serii 30 widzowie oglądający Twoje przygody na żywo doświadczą zupełnie nowej jakości. Wszystko to dzięki poprawionemu sprzętowemu enkodowaniu.

Do dyspozycji będziesz miał także szereg możliwości, takich jak ustawienie wirtualnego tła, automatyczne dopasowanie obrazu z kamerki i usuwanie szumu mikrofonu. Czyż to nie brzmi dobrze?

Czekamy na kolejne dostawy

Zainteresowanie nowymi kartami GeForce RTX 3060 było ogromne. Wszystkie modele zostały wyprzedane w ciągu kilkunastu minut. Teraz czekamy na potwierdzenie następnych dostaw od producentów, aby móc przyjąć kolejne zamówienia. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty.

Więcej o GeForce RTX 3060 dowiesz się na portalu Geex