Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Aktualizacja aplikacji mobilnej x-kom. Sprawdź nowości, które usprawnią zakupy

Aktualizacja aplikacji mobilnej x-kom. Sprawdź nowości, które usprawnią zakupy

Pierwszy dzień wiosny już za nami i choć zaczyna się robić cieplej, my jeszcze nie leniuchujemy i wprowadzamy kolejne zmiany w naszej aplikacji mobilnej. Marcowa aktualizacja sprawiła, że zakupy w x-komie na smartfonach i tabletach są jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Zobacz, co się zmieniło.

Nowości na Androidzie

Przeprojektowanie karty produktu

Jedną ze zmian zauważalnych na pierwszy rzut oka, jest przebudowana karta produktu. Dzięki nowemu umiejscowieniu przycisków i zmian w zachowaniu całego layoutu jest ona teraz bardziej przyjazna dla użytkownika. Ponadto jeśli któryś z produktów będzie niedostępny, to w dolnej części ekranu znajdziesz podobne urządzenia.

Przeprojektowane karty produktu

Automatyczne przekierowanie do kategorii i grupowanie wyników wyszukiwania

Aby ułatwić Ci wyszukanie pożądanego produktu, stworzyliśmy przekierowanie do konkretnej kategorii oraz grupowanie wyników. Oznacza to, że jeśli poszukujesz np. telewizora, aplikacja automatycznie przeniesie Cię do tej kategorii. Od teraz możesz także kliknąć „Połącz podobne oferty”, a wszystkie dostępne warianty tego samego sprzętu zostaną zgrupowane.

Przekierowanie do kategorii i grupowanie wariantów

Łatwiej zamów produkty w pakiecie

Ta funkcja ma na celu przypomnieć Ci o dodatkowym sprzęcie, którego możesz potrzebować. Jeśli zamawiasz konsolę, to otrzymasz propozycję wybrania pada i od razu gdy do Ciebie dotrze, zagrasz ze swoją drugą połówką lub kumplem. Teraz łatwiej będzie nam komunikować o możliwości dokupienia w promocyjnej cenie konkretnych produktów, o których informacje czasami można przeoczyć.

Powiązane produkty w koszyku

Zmiany w sortowaniu opinii

Ostatnią nowością są natomiast zmiany w sortowaniu opinii przy produktach, od teraz możesz wybrać opinie od najwyżej lub najniżej ocenianych, a Ty szybciej sprawdzisz zdanie innych użytkowników o danym sprzęcie.

Nowe sortowanie opinii

Nowości na iOS

Oznaczenia w wyszukiwarce i na karcie produktu

Jesteś łowcą okazji lub poszukujesz nowości? Teraz w aplikacji (podobnie jak w wyszukiwarce internetowej) przy zdjęciu produktu znajdzie się odpowiednia informacja, jeśli trafi on do oferty wyprzedażowej, będzie nowością lub w przedsprzedaży. Dzięki takiemu rozwiązaniu o wiele łatwiej trafisz na interesujący Cię sprzęt.

Oznaczenia w wyszukiwarce i na karcie produktu

Darmowa dostawa i płatność przy pomocy Apple Pay

Nowa aktualizacja wprowadza informację o darmowej dostawie do paczkomatu, jeśli złożysz zamówienie za pomocą aplikacji. Takie przypomnienie pomoże Ci uniknąć dodatkowych kosztów. Dodatkowo przy finalizacji zamówienia dostępna jest teraz nowa opcja płatności, jaką jest Apple Pay, o którą tak często nas pytaliście.

Darmowa dostawa w aplikacji

Jeśli masz jakieś pytania związane z naszą apką, możesz zadać je, pisząc na adres: aplikacja@x-kom.pl lub za pośrednictwem specjalnej infolinii, której numer znajdziesz bezpośrednio w aplikacji.

Naszą apkę pobierzesz w sklepach w App Store, Google Play i AppGallery.

AppStore Google Play AppGallery