Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Turniej pierwiastek x. Dołącz do gamingowej przygody i zgarnij pulę nagród

Turniej pierwiastek x. Dołącz do gamingowej przygody i zgarnij pulę nagród

Wielkie odliczanie zakończone. Wystartował turniej pierwiastek x. Wejdź pewnym krokiem do świata gamingowych rozgrywek i pokaż, na co Cię stać. Jest o co walczyć, bo do zgarnięcia pula nagród o łącznej wartości 25 000 zł i tytuł najlepszego gracza. Śledź kwalifikacje, bierz udział w turniejach i przede wszystkim baw się wyśmienicie. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Trwa turniej pierwiastek x – dołącz do świata profesjonalnego gamingu

To jedyny taki e-sportowy turniej, w którym masz szansę pokazać swoje umiejętności dobrego stratega, wykazać się szybkim jak błyskawica refleksem oraz kooperacją. Niezapomnianych emocji dostarczą Ci rozgrywki w League of Legends, Fortnite, Valorant, Starcraft 2, Rainbow Six Siege oraz Counter Strike. Wejdź na wyższy level, zyskaj niezapomnianą przygodę i otwórz drzwi do świata profesjonalnego gamingu.

Eliminacje do Fortnite ruszają 3 maja. Spokojnie, to nie jedyna szansa, by dostać się do finału. Kolejne rozgrywki w tej grze startują już niebawem – 10, 17 i 24 maja. Wejdź na stronę ESL Play, poznaj szczegółowy harmonogram zapisów i dołącz do przygody. Finał pierwszego etapu odbędzie się już w cieplejszym klimacie, bo 24 lipca. 

Truniej pierwiastek x rozgrywki fortinte

E-sportowe emocje turnieju x-kom i Intel – pierwiastek x

Wszystkie kwalifikacje potrwają aż do listopada. Cały turniej zakończy się z przytupem. Wielki finał rozegra się w  Strefie Gracza x-kom w warszawskim centrum handlowym Reduta. Na najlepszych czeka atrakcyjna nagroda gotówkowa, ale mistrz może być tylko jeden. Gracz, który rozprawi się z przeciwnikami i stanie na podium zgarnia najwyższą pulę nagród pieniężnych i tytuł gamingowego wymiatacza. Chcesz poznać więcej szczegółów?  Odwiedź oficjalną stronę turnieju pierwiastek x.  

Na portalu Geex dowiesz się więcej na temat tego, jak podnieść swoje szanse na finał w e-sportowym turnieju, wybierając odpowiedni sprzęt oraz procesor Intel.