Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Nasza aplikacja – Twoja innowacja. Podziel się pomysłem i wygraj nagrodę

Nasza aplikacja – Twoja innowacja. Podziel się pomysłem i wygraj nagrodę

Masz głowę pełną pomysłów? Podziel się takim, który pomoże nam uczynić naszą aplikację mobilną jeszcze bardziej przyjazną dla użytkowników. Na autorów najbardziej interesujących propozycji czekają nagrody. Dowiedz się więcej i weź udział w naszym konkursie.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji x-kom?

Nasza aplikacja to nie tylko wygodny sposób na przeglądanie sklepu i dokonywanie zakupów. Daje ona także dostęp do wielu promocji niedostępnych poza nią, a także umożliwia skorzystanie z darmowej dostawy do Paczkomatu. Więcej o wybranych funkcjach aplikacji możesz dowiedzieć się lub sobie o nich przypomnieć z naszych filmików, które sukcesywnie będziemy dodawać podczas trwania konkursu. To także okazja dla Ciebie, by sprawdzić jak Ci się korzysta z różnych opcji.

Nie masz jeszcze aplikacji? Pobierz ją:
AppStore Google Play AppGallery

Aplikację ciągle staramy się zmieniać, ulepszać i poprawiać. Wszystko po to, by użytkownicy byli z niej jak najbardziej zadowoleni. Zawsze jesteśmy także otwarci na pomysły i to z nimi właśnie wiąże się nasz wiosenny konkurs.

Zaproponuj innowację – wygraj sprzęt na… majówkę

Nasza aplikacja Twoja innowacja

Jakiej funkcji w naszej aplikacji brakuje Ci najbardziej? Co powinniśmy uwzględnić przy kolejnych pracach? Opisz nam krótko (w maksymalnie 600 zzs) propozycję swojej innowacji i prześlij w formularzu zgłoszeniowym. Autorzy najbardziej interesujących pomysłów otrzymają nagrody  od Xiaomi, które przydadzą się na nadchodzącą majówkę (ale nie tylko):

Jak wziąć udział w naszym konkursie?

  1. Wejdź na stronę konkursową.
  2. Przedstaw w formularzu zgłoszeniowym w maksymalnie 600 zzs pomysł innowacji, na którą w naszej aplikacji mobilnej czekasz najbardziej - pamiętaj o uzasadnieniu swojej propozycji.
  3. Uzupełnij swoje dane i prześlij formularz.
  4. Oczekuj ogłoszenia wyników konkursu.

Konkurs trwa od 14 kwietnia 2021 roku do 3 maja 2021 roku. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Podziel się pomysłem na innowację w naszej aplikacji i wygraj jedną z nagród od Xiaomi