Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zaproś bliskich do świata Galaxy i zgarnij nawet 500 zł

Żaden dobry uczynek nie pozostaje bezkarny – twierdził Oscar Wilde, Stephen King i rasa Ferengich ze Star Treka. Samsung chce przekonać, że jest inaczej i za polecenie smartfona z serii Galaxy S21 5G nagradza okrągłą sumą. Maksymalnie można zarobić nawet 500 zł, uszczęśliwiając tym samym przynajmniej sześć osób. W jaki konkretnie sposób? I co jeszcze można zyskać? Już wszystko tłumaczymy.

Polecane – smartfony Galaxy S21 5G z rabatem 400 zł

Bliska osoba szuka nowego telefonu dla siebie lub na prezent dla kogoś innego? Zależy jej na szybkiej wydajności, świetnym, cieszącym oczy wyświetlaczu, dobrych aparatach z dużą ilością funkcji, przygotowaniu pod nowoczesny standard łączności oraz poczuciu korzystania z produktu klasy premium? Odpowiedzią może być jeden ze smartfonów Samsung Galaxy S21 5G:

  • Samsung Galaxy S21 5G – podstawowy model w tym rozdaniu urządzeń do międzygalaktycznej i międzyludzkiej komunikacji – z 6,2-calowym ekranem Dynamic AMOLED 2X, częstotliwością odświeżania 120 Hz, procesorem Exynos 2100 oraz potrójnym tylnym aparatem z możliwością nagrywania nawet w rozdzielczości 8K przy 24 klatkach na sekundę – więcej można o nim przeczytać w recenzji na portalu Geex;
  • Samsung Galaxy S21+ 5G – model pod wieloma względami jest identyczny z wersją podstawową – różnice dotyczą przekątnej ekranu (6,7 cala), pojemności baterii (4800 mAh) czy pleców wykonanych z Gorilla Glass Victus – więcej szczegółów w recenzji na Geeksie;
  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G  - największy z nowych flagowców Samsunga – z ekranem o przekątnej 6,8 cala, baterią 5000 mAh czy poczwórnym tylnym aparatem z obiektywem głównym 108 Mpix – także o tym modelu szerzej piszemy w osobnej recenzji.

Dobry smartfon to jednak nie wszystko – przydałaby się także dobra cena. Dlatego w ramach trwającej promocji przy zakupie jednego z polecanych modeli Galaxy S21 5G czeka rabat. Cenę smartfona obniża on o 400 zł, które zostaje na koncie kupującego do wykorzystania na inne cele. A jak sprawić, by na Twoje konto wpłynęło aż 500 zł?

Samsung Galaxy S21 5G poleć smartfon zgarnij premię

Poleć Samsung Galaxy i odbierz premię

Jedno polecenie któregoś z modeli Galaxy S21 5G nagradzane jest kwotą 100 zł. Maksymalnie smartfony można poleć pięciu osobom, co przekłada się na 500 zł. Ważne  – polecenie produktu musi zakończyć się jego zakupem i musi on być zrealizowany przez formularz zgłoszeniowy. Jak wyglądają poszczególne kroki?

  1. W aplikacji Samsung Memebers kliknij w zakładce Korzyści banner promocyjny i potwierdź chęć udziału – możesz to zrobić do 23 maja 2021 roku. Do 13 czerwca 2021 roku uzupełnij formularz rejestracyjny i podaj numer konta bankowego.
  2. Na maila otrzymasz link do formularza zgłoszeniowego. Do 29 maja 2021 roku przekaż go osobie lub osobom (maksymalnie pięciu), którym chcesz polecić model Galaxy S21 5G z rabatem 400 zł.
  3. Jeśli po poleceniu smartfon zostanie kupiony, na podany przez Ciebie numer konta najpóźniej do 30 czerwca 2021 roku wpłynie premia – jej wysokość będzie uzależniona od liczby transakcji z Twojego polecenia (maksymalnie może być to 500 zł).

Te kroki dotyczą Ciebie. A co musi zrobić osoba, której polecasz zakup?

Jak kupić Galaxy S21 5G z polecenia i z rabatem?

  1. Osoba kupująca smartfona w promocji musi skorzystać z formularza, który od Ciebie otrzymała.
  2. Do 23 maja 2021 roku wypełnia formularz i wybiera sklep online, w którym dokona zakupu Galaxy S21 5G.
  3. Na podanego w zgłoszeniu maila otrzyma kod rabatowy 400 zł.
  4. Może teraz – również w terminie do 23 maja 2021 roku - dokonać zakupu interesującego ją modelu Galaxy.

O czym trzeba pamiętać?

Zarówno pula premii dla polecających, jak i kodów zniżkowych dla kupujących jest ograniczona (w obu przypadkach przewidziano 2 tysiące sztuk). Promocja trwa od 10 do 23 maja 2021 roku. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie.

Poleć bliskim Samsung Galaxy S21 5G i zgarnij do 500 zł premii