Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Turniej pierwiastek x – weź udział w rozgrywkach Valorant i wejdź do świata gamingowych emocji

Turniej pierwiastek x – weź udział w rozgrywkach Valorant i wejdź do świata gamingowych emocji

Chcesz sprawdzić swoje skille i stanąć z przeciwnikami do pojedynku o tytuł mistrza gamingu? Turniej pierwiastek x to szansa na to, by stać się zawodowym graczem i zgarnąć pulę nagród pieniężnych. Kwalifikacje do gry Valorant startują już niebawem. Sprawdź harmonogram rozgrywek i dołącz do turnieju. O szczegółach przeczytasz poniżej.

Turniej pierwiastek x – dołącz do rozgrywek i sięgnij po zwycięstwo

Rozbudź swoje moce wojownika i przekonaj się czym są prawdziwe gamingowe emocje. E-sportowy turniej pierwiastek x to całoroczne rozgrywki zorganizowane przez x-kom i Intel. Za nami pojedynki w League of Legends i Fortnite. Teraz rusza szansa na to, by wykazać się szybkim jak błyskawica refleksem w grze Valorant. Kwalifikacje startują już 11 czerwca, kolejne pojedynki 18 i 25 czerwca. Finał pierwszej serii turnieju odbędzie się 24 lipca. Cały turniej rozegra się na platformie ESL Play. Chcesz dowiedzieć się więcej? O szczegółach przeczytasz na oficjalnej stronie turnieju pierwiastek x.

Turniej pierwiastek x rozgrywki w Valorant

Gamingowe rozgrywki w najlepszym wydaniu

Po wakacyjnej przerwie emocje znów sięgną zenitu. Wrzesień, październik i listopad to czas na wznowienie rozgrywek. A na najlepszych czeka wielki finał, który rozegra się w Strefie Gracza x-kom w Centrum Handlowym Reduta w Warszawie. Jest o co walczyć, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Ale tytuł mistrza jest tylko jeden – zdecydujesz się o niego zawalczyć i wejść do świata PRO gamingu? Nie czekaj. Wejdź na oficjalną stronę turnieju pierwiastek x i dołącz do gry.