Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Wybierz procesor Intel Core i płytę Gigabyte. My dodamy słuchawki

Wybierz procesor Intel Core i płytę Gigabyte. My dodamy słuchawki

Twój PC coraz gorzej radzi sobie z codziennymi zadaniami? Nie mówiąc już o najświeższych grach, w których suwaki ustawień grafik odruchowo przesuwasz na minimum? Najwyższa pora na zmianę konfiguracji. Tym bardziej że teraz możesz zgarnąć w prezencie słuchawki Razer za ponad 300 zł. Wystarczy, że wybierzesz procesor Intel Core i płytę główną Gigabyte. My zajmiemy się resztą. Poznaj szczegóły.

Intel Core + MoBo Gigabyte = dobrze dobrany duet

Zależy Ci na jak najlepszych osiągach Twojego sprzętu? Chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie zestaw daje z siebie 100%? Nic prostszego. W ofercie promocyjnej znajdziesz cztery płyty główne i trzy modele procesorów. Zestawiono je tak, aby każda stworzona przez Ciebie konfiguracja była optymalna. Oto jakie MoBo masz do wyboru:

Procesory to natomiast:

Dobrze dobrany duet jest doskonałą podstawą do złożenia komputera PC, który doskonale poradzi sobie i z najbardziej wymagającymi programami, i z najnowszymi grami.

wybierz procesor intel i płytę gigabyte i odbierz słuchawki razer kraken

Odbierz w prezencie słuchawki Razer o wartości ponad 300 zł

By dodatkowo umilić Ci ogrywanie kolejnych tytułów, do procesora Intel Core i płyty Gigabyte dodajemy słuchawki Razer Kraken Tournament Edition. Półotwarta konstrukcja i duże nauszniki w połączeniu z technologią dźwięku przestrzennego THX Spatial Audio gwarantują szeroką scenę i doskonałe pozycjonowanie w grach. Słuchawki posiadają także wbudowany DAC (konwerter sygnału cyfrowego na analogowy) oraz niewielki mikrofon, który ułatwi Ci komunikację z drużyną.

Aby skorzystać z promocji, nie musisz aktywować kodu rabatowego. Wystarczy, że użyjesz prostego konfiguratora na stronie promocji, a słuchawki automatycznie trafią do Twojego koszyka.

Oferta jest ważna od 9.06.2021 do 16.06.2021 lub do wcześniejszego wyczerpania się puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Wybierz procesor Intel Core oraz płytę Gigabyte i otrzymaj w prezencie Razer Kraken Tournament Edition