Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Weź udział w konkursie Xblitz i polataj odpowiedzialnie z Piotrem Żyłą

Weź udział w konkursie Xblitz i polataj odpowiedzialnie z Piotrem Żyłą

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Lubisz czasem gdzieś wyskoczyć? Na przykład samochodem na piknik za miasto lub w daleką podróż w nieznane? Niezależnie, gdzie jeździsz, warto mieć bezpieczeństwo pod kontrolą. Sprawdź promocyjne produkty od Xblitz, weź udział w konkursie i skocz z mistrzem na partyjkę skoków. Poznaj szczegóły.

Jedź bezpiecznie z Xblitz

Podróże bywają zaskakujące, a prowadząc samochód, nie zawsze masz możliwość rozglądać się dookoła. Tylko pomyśl o urokliwych wschodach słońca i wyjątkowych okolicznościach przyrody, które mijasz. To ta przyjemna część wyjazdów. Czasem jednak zdarzają się kłopotliwe sytuacje warte zarejestrowania. Z kamerami i wideorejestratorami od Xblitz utrwalisz każdy moment podróży. Dzięki temu będziesz mieć bezpieczeństwo pod kontrolą i garść pięknych wspomnień z wyjazdów.

Ale to nie wszystko. Teraz w x-kom wybrane produkty od Xblitz kupisz z rabatem nawet do 120 zł. Dowiedz się, jakie funkcje mają wideorejestratory, i wybierz taki, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Sprawdź, które produkty od Xblitz kupisz w promocji.

Promocja i konkurs Xblitz

Wygraj spotkanie z Piotrem Żyłą

Nie masz pomysłu na wycieczkę? Weź udział w konkursie i skocz do Ustronia na spotkanie z prawdziwym mistrzem – Piotrem Żyłą, by zmierzyć się z nim na wirtualnej skoczni. Jak zyskać możliwość spotkania z naszym skoczkiem? Wyzwól swoją kreatywność i wymyśl zabawne pytanie do Piotra. Po wygranej nie przepuść okazji, by zadać je mistrzowi na żywo. Spotkanie odbędzie się 12 lipca 2021 roku w Ustroniu. Szczegóły sprawdzisz w regulaminie konkursu.

Promocja trwa do 30.06.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania asortymentu.

Sprawdź promocję, weź udział w konkursie i spotkaj się z Piotrem Żyłą