Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zobacz występ Viki Gabor na wirtualnej scenie w Minecrafcie RTX

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Co łączy Viki Gabor i grę Minecraft RTX? Koncert organizowany przez x-kom i NVIDIA. Występ piosenkarki to pierwsze wydarzenie tego typu w Polsce. Choreografia, gra świateł oraz realistyczne awatary to tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie podczas transmisji. Może uda Ci się zdobyć autograf piosenkarki?

Gdzie obejrzeć wirtualny koncert Viki Gabor?

Koncert laureatki 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci możesz obejrzeć bez wychodzenia z własnego pokoju. Wystarczy, że odpalisz transmisję na Twitchu. Znajdziesz ją na profilu Kamila „Ewrona” Lachowskiego oraz NVIDIA Polska. Wydarzenie zobaczysz też na naszym Facebooku i TikToku. Startujemy 30 lipca 2021 roku o godzinie 19:00.

Aby zostać uczestnikiem koncertu online, wejdź do gry Minecraft RTX. Możesz stać się częścią wyjątkowej publiczności, którą tworzą gracze. Wybranych 50-100 osób będzie mogło wejść na specjalną mapę. To szansa na zabawę i obejrzenie wydarzenia z perspektywy wirtualnej widowni. Czym jest koncert bez walki o autograf? Organizatorzy zadbali również o to. Po występie Viki Gabor spotka się z uczestnikami. Fizyczne kopie zostaną wysłane do chętnych graczy.

Koncert Viki Gabor w Minecrafcie RTX

Czym jest Minecraft RTX?

Minecraft to gra znana wielu osobom. Od lat zdobywa wysokie miejsca w rankingach najlepszych gier młodzieżowych. Jeżeli używasz karty graficznej GeForce RTX oraz Minecrafta w wersji przeznaczonej dla systemu Windows 10, od grudnia 2020 roku możesz korzystać z ulepszonej wersji gry – Minecrafta RTX. Zastosowano w nim między innymi path tracing, który sprawia, że rozgrywka jest bardziej realistyczna Użyto również techniki NVIDIA DLSS, która w niektórych przypadkach pozwala na podwojenie liczby FPS.

Poznaj szczegóły wyjątkowego wirtualnego koncertu