Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Konkurs Wakacje z Navitel

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Jaki jest przepis na udane wakacje? Co powiesz na małe i duże podróże przy akompaniamencie ulubionej muzyki? Te dwa elementy pasują do siebie całkiem nieźle i marka Navitel też tak uważa. Więc aby jeszcze bardziej rozkręcić urlopową atmosferę, przygotowała wakacyjny konkurs. Sprawdź szczegóły.

Kup wideorejestrator Navitel i…

Prowadzisz samochód i co chwile słyszysz w rozmowach swoich współpasażerów „patrz na to!”. Jednak kiedy skupiasz się na zachowaniu bezpieczeństwa na drodze i na przestrzeganiu przepisów, nie zawsze masz możliwość dostrzeżenia tego, co znajduje się na drugim planie podczas podróży. Tylko pomyśl o wyjątkowych miejscach, pięknej architekturze i okazach przyrody, które mijasz. Na szczęście, dzięki wideorejestratorom od Navitel utrwalisz całą podróż i z łatwością powrócisz do momentów, które warto przeżyć na nowo. Od teraz każdy wschód słońca, czy panorama widoczna z góry podczas przejażdżki zostanie z Tobą na zawsze.

Jednak wideorejestrator Navitel przyda się nie tylko do rejestrowania pięknych tras. Niekiedy na drodze pojawiają się kłopotliwe sytuacje, a dzięki zarejestrowanemu obrazowi z łatwością je rozwiążesz. Posiadając wideorejestrator samochodowy zyskujesz wspomnienia z podróży oraz bezpieczeństwo. Ale to nie wszystko, bo teraz biorąc udział w konkursie Wakacje z Navitel możesz zyskać jeszcze więcej.

Wakacje z Navitel

…wygraj słuchawki Pamu

Muzyka towarzyszy Ci we wszystkim, co robisz? W takim razie zabierz na wakacje ulubione rytmy, które usłyszysz w bezprzewodowych słuchawkach Pamu T6C Slide mini. Jak je wygrać? Wystarczy, że kupisz w x-kom dowolny wideorejestrator Navitel i odpowiesz na pytanie: „Gdzie zabrałbyś wideorejestrator Navitel i słuchawki bezprzewodowe Pamu na wakacje?”. Odpowiedź prześlij na adres konkurs@navitel.com wraz z dowodem zakupu wideorejestratora Navitel.

Spośród nadesłanych odpowiedzi zostanie wybranych osiem najlepszych. Nagrodą główną w konkursie są białe słuchawki True Wireless Pamu T6C Slide mini.

Konkurs trwa od 26.07.2021 do 30.09.2021 r. Sprawdź pełny regulamin konkursu.

Kup wideorejestrator od Navitel, weź udział w konkursie i wygraj słuchawki Pamu