Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Rozbudź kreatywność w nowym roku z NVIDIA Studio

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Nowy rok szkolny czy akademicki = nowe obowiązki, nowe plany, nowe projekty… W ogarnianiu tego wszystkiego i wielu innych rzeczy pomogą laptopy NVIDIA Studio. Te przenośne komputery to nie tylko zaawansowana technologia zamknięta w smukłym opakowaniu. To także narzędzia, które pomogą Ci lepiej wykorzystać Twój potencjał i kreatywność. Poznaj je bliżej.

GeForce RTX, czyli co kryje się w Studio?

Od twardych podstaw i umiejętności, które mamy, zależy powodzenie w zasadzie każdego naszego przedsięwzięcia. Podstawą dla laptopów NVIDIA Studio są układy GeForce RTX z serii 30. Zapewniają one nawet dwukrotnie większą szybkość renderowania w porównaniu do możliwości układów poprzedniej generacji.

Przekłada się to na szybsze i bardziej płynne renderowanie modeli 3D czy dynamiczną pracę w wielu aplikacjach, w których liczy się akceleracja ukadami GPU. Adobe Photoshop, Lightroom, Blender – to tylko niektóre z nich. Laptopy NVIDIA Studio stanowią tym samym bardzo dobry wybór dla młodych grafików, fotografów, twórców filmowych lub architektów – niezależnie od tego, czy studiujesz te kierunki, przyuczasz się do nich, czy już działasz zawodowo na którymś z tych pól.

Jakie narzędzia i rozwiązania dla kreatywnych oferują laptopy NVIDIA Studio?

NVIDIA Broadcast

Choć wszyscy trzymamy kciuki, by lekcje i zajęcia zdalne ustąpiły miejsca kontaktom na żywo, to jednak wideokonferencje czy transmisje są bardzo użyteczne. Wiele zależy w nich od jakości łącza, ale solidny sprzęt także nie zawadzi. Laptopy Studio wyposażone są w aplikację NVIDIA Broadcast. Poprawia ona zarówno obraz, jak i jakość dźwięku. Dzięki niej maleją nerwy związane z rozmową video lub prezentacją, a Ty i odbiorcy możecie bardziej skupić się na clou spotkania.

NVIDIA Omniverse

Tworzysz animacje 3D, gry,  projekty budynków czy całe trójwymiarowe światy? Na NVIDIA Studio możesz robić to przy pomocy wirtualnej platformy Omniverse. Oparta na rozwiązaniach RTX oraz Universal Scene Description stworzonym przez studio Pixar, umożliwia na przykład ultraszybkie renderowanie, dla którego bazą jest ray tracing w czasie rzeczwistym. Tworzenie fotorealistycznej symulacji przy pomocy takiego narzędzia, jak stosowany w grach komputerowych PhysX. A także dostęp do wielu aplikacji o różnym przeznaczeniu, jak Machinima, View, Create, Audio2Face czy Isaac Sim.

Bezpłatne sterowniki Studio

W świecie technologii co rusz pojawiają aktualizacje, łatki, nowe wersje. Dlatego sterowniki NVIDIA Studio są szeroko testowane i dopasowywane do zmieniającego się cyfrowego otoczenia. W rezultacie laptopy Studio nie pozostają w tyle i są narzędziami na czasie, gotowymi do pracy z najnowszymi wersjami danej aplikacji lub programu.

NVIDIA Studio

Dołącz do społeczności Studio

Szukasz nowych inspiracji, kontaktów, wiedzy…? Odwiedź kanał NVIDIA Studio na YT. Znajdziesz tam poradniki, które pomogą Ci uczynić tworzone przez Ciebie materiały jeszcze lepszymi. Dziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach i nawiązuj znajomości z innymi użytkownikami. Może wśród nich jest osoba, która wesprze Cię w realizacji Twojego nowego projektu?

Dla kogo jeszcze polecane są laptopy NVIDIA Studio?

Choć laptopy Studio z układami GeForce RTX powstały przede wszystkim z myślą o twórcach, z ich możliwości skorzystają też na przykład:

  • informatycy, ekonomiści, matematycy, analitycy danych – NVIDIA Studio akcelerują takie aplikacje, jak MATLAB, SOLIDWORKS, TensorFlow, Scikit-learn. Jeśli Twoim powołaniem są liczby, Studio czeka na Ciebie i służy wsparciem technicznym;
  • gracze – dzięki układom RTX z serii 30 możesz bez trudu ogrywać topowe tytuły (w tym te, które obsługują ray tracing), sam lub ze swoją ekip. A także dzielić się rozgrywką z innymi.

Poznaj laptopy NVIDIA Studio z układami GeForce RTX w x-kom i rozwiń swoją kreatywność