(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Na zdjęcia, gry i nie tylko. Nowe karty pamięci od Samsunga

Pamięć w Twoim sprzęcie mówi „stop – więcej plików nie przyjmuję”? Potrzebujesz zapasowego nośnika danych, tak na wszelki wypadek? Sprawdź nowe karty SD i microSD od Samsunga, który już od 18 lat jest w czołówce nośników pamięci flash. Może to już czas, żeby popisał się swoim mistrzostwem także w Twoim aparacie, smartfonie czy tablecie?

Karty SD Samsung PRO Plus i EVO Plus – nie tylko dla profesjonalistów z obiektywem

Choć powstały z myślą o profesjonalnym użyciu (na przykład przez fotografów), mogą z nich korzystać także inni użytkownicy. Karty SD Samsung PRO Plus oraz EVO Plus oferują wydajność oraz wytrzymałość (wobec wstrząsów, wody, temperatury czy promieniowania RTG), która sprawdzi się podczas sesji zdjęciowych, nagrywania w rozdzielczości 4K czy przenoszenia ważnych danych.

Do wyboru masz duży zakres pojemności: od 32 do 512 GB. A także prędkość odczytu, która, zależnie od karty, sięgać może nawet 160 MB na sekundę.

karty SD microSD Samsung

Do dronów i smartfonów – karty micro SD Samsung PRO Plus i EVO Plus

Inna pula nowych kart pamięci od Samsunga to karty microSD. Tu również spotkamy modele PRO Plus oraz EVO Plus. Można z nich także korzystać przy fotografowaniu lub videofilmowaniu w 4K – na przykład przy użyciu kamerki w dronie.

Poza tym nadają się świetnie do urządzeń mobilnych – tabletów lub smartfonów. Dzięki nim zmieścisz więcej aplikacji czy gier, które będą płynnie działały. Karty microSD Samsunga również są odporne na takie czynniki, jak woda, temperatura, czy promieniowanie rentgenowskie. Mają także przetrwać kontakt z magnesem czy upadek.

PRO Plus dostępne u nas oferują przekrój pojemności od 128 do 512 GB, a EVO Plus – od 64 do 512 GB. Najniższa maksymalna prędkość odczytu to 130 MB na sekundę, natomiast najwyższa – 160 (wszystko jest oczywiście zależne od konkretnej karty).

Zobacz wszystkie nowe karty SD oraz microSD od Samsunga w sklepie x-kom i wybierz najlepszą dla siebie