Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Motorola Edge 30 – nowy smartfon od Moto

Przedstawiamy nowy smartfon Motoroli – Edge 30. Oferuje on aparat 50 Mpix z szybszym i dokładniejszym autofokusem i ekran OLED 6,5 cala z odświeżaniem 144 Hz. A to nie wszystko. Poznaj bliżej Motorolę Edge 30 i skorzystaj z jej możliwości.

Aparaty nowej Motoroli

Jednym z elementów, którymi nowa Motorola Edge 30 Silence, Motorola Edge 30 Aurora Green oraz Motorola Edge 30 Supermoon Silver się chwali, są aparaty. Obiektyw główny ma 50 Mpix i przysłonę f/1.8. Producent mówi o szybszym i dokładniejszym autofokusie. Jest on pełnopikselowy i pracuje w każdym świetle. W robieniu wyraźnych zdjęć pomagać ma także optyczna stabilizacja obrazu oraz technologia Quad Pixel. Dzięki niej cztery piksele łączą się w jeden duży.

Aparat ultraszerokokątny również ma 50 Mpix, a wartość przysłony to f/1.5. Aparat selfie ma 32 Mpix i przysłonę f/2.25. Oba aparaty także mogą korzystać z Quad Pixel. Jest też obiektyw z czujnikiem głębi 2 Mpix i przysłoną f/2.4. Maksymalna rozdzielczość video to UHD 4K (przy 60 fpsach). Możesz robić także zdjęcia w trybie nocnym czy korzystać z dwóch aparatów równocześnie. Ta druga funkcja to Dual Capture. Możesz tu ogarnąć zdjęcia i filmu aparatem głównym i ultra lub selfie w tym samym momencie.

Motorola Edge 30

Co jeszcze oferuje nowa Motrola Edge 30?

Nowy smartfon Motoroli to także bardzo smukła obudowa z tworzywa sztucznego i Corning Gorilla Glass 3. Płynny ekran OLED 6,5 cala ma odświeżanie 144 Hz. Jest również wyraźny przy pełnym słońcu. Prócz dobrego obrazu zapowiadany jest też dobry dźwięk, a to dzięki Dolby Atmos. W środku znajdziesz procesor Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G oraz 8 GB pamięci RAM. Będzie to pozwalało na szybką pracę smartfona.

Bateria Moto Edge 30 ma pojemność 4020 mAh. Dzięki funkcji Turbo Power możesz uzyskać energię na wiele godzin po zaledwie kilkunastu minutach ładowania (bateria musi być znacznie rozładowana).

Motrola Edge 30 to smartfon Dual SIM. Masz również możliwość bezprzewodowego korzystania z Ready For. Wystarczy, że posiadasz kompatybilny telewizor z funkcją dublowania ekranu smartfona z Androidem. Dzięki tej opcji możesz grać lub korzystać ze smartfona na ekranie TV. Jest też opcja połączenia przewodowego – na telewizorach lub monitorach z portem HDMI lub portem wejścia wideo USB-C USB.

Do tego możesz korzystać z Ready For PC. Pozwala to łatwiej przenosić pliki ze smartfona na komputer (z Windows 10 i 11) lub korzystać z aplikacji i programów komputerowych na jednym ekranie. Musisz tylko pobrać aplikację Ready For PC na swój komputer i musi być połączony ze smartfonem przez to samo Wi-Fi lub przewodowo.

Sprawdź Motorolę Edge 30 w x-kom