Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nowości od Xblitz – wideorejstratory Mirror View oraz S6

·
Zaktualizowano: Przedwczoraj

W naszym asortymencie pojawiły się nowe produkty Xblitz. To nowe wideorejestratory Mirror View oraz S6. Dzięki nim możesz stworzyć nagranie, które przyda Ci się na wypadek stłuczki lub przy podobnej sytuacji. Dowiedz się o nich więcej i skorzystaj z naszej oferty.

Magiczne zwierciadełko? Xblitz Mirror View

Xblitz Mirror View to wideorejestrator w postaci lusterka samochodowego z ekranem TFT LCD o przekątnej 5 cali. Umieszczamy go na właściwym lusterku. Nagrywa obraz w rozdzielczości FHD oraz w zakresie 140 stopni. Kiedy zostanie wykryty ruch w polu widzenia, Mirror View automatycznie się włącza. Dzięki technologii HDR możliwe jest rejestrowanie bardziej szczegółowego obrazu także przy zmiennych warunkach oświetleniowych. Kamera oferuje też tryb parkingowy. Automatycznie zacznie nagrywać, gdy zostaną wykryte wstrząsy w trakcie postoju samochodu.

Gdy dochodzi do kolizji lub nagle hamujesz wideorejestrator nie nadpisuje danych, jak robi to zazwyczaj (nagrywanie w pętli). Wszystko za sprawą obecnego G-sensora. W zestawie jest też dodatkowa kamera, która pozwala na nagrywanie z tyłu. Inny dodatek to czytnik kart microSD.

Odkryj nowe wideorejestratory Xblitz

Niewielki, ale dużo może. Xblitz S6

Drugi z nowych wideorejstratorów to Xblitz S6. To niewielka (45x78x34 mm) kamera, do zamontowania na szybkę. Umożliwia ona nagrywanie w rozdzielczości 2K. Dzięki temu widoczne mają być także tablice rejestracyjne pojazdów. Kamera ma szeroki kąt widzenia (145 stopni). Podobnie jak Xblitz Mirror View nagrywa w pętli i posiada G-sensor, który zabezpiecza przed nadpisaniem danych.

Xblitz S6 można sterować za pomocą aplikacji mobilnej DVR-N3. Dzięki niej można także przeglądać nagrania na ekranie smartfona. Przez Wi-Fi prześlesz także nagrania na karcie pamięci kamery. W zestawie masz czytnik kart microSD, podobnie jak w Mirror View.

Sprawdź Xblitz Mirror View oraz Xblitz S6 w x-kom