Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj najnowszy Huawei MatePad Paper. Tablet z ekranem jak papier

Lubisz sporządzać notatki w formie papierowej, ale kartki to jednak trochę przeżytek? Trudno się nie zgodzić. Dlatego powstał Huawei MatePad Paper. To tablet, na którym można pisać zupełnie tak, jak pisze się na papierze. Tylko tutaj kartek nigdy Ci nie zabraknie. Czytaj, pisz i dziel się swoimi notatkami z innymi dzięki jednemu urządzeniu.

Czym jest Huawei MatePad Paper i za co go pokochasz?

Dzięki Huawei MatePad Paper możesz ręcznie sporządzać notatki, dzielić się swoimi odręcznie napisanymi notatkami z innymi (można automatycznie zamienić ręczne pismo na tekst drukowany), czytać e-booki, nagrywać dźwięki (np. spotkania) i przerzucać pliki z komputera, lub telefonu. A to dopiero początek.

Za co pokochasz MatePad Paper? Za smukłą obudowę, ekran o przekątnej ponad 10 cali, 4 GB ramu i 64 GB pamięci magazynowej. Szybko pokochasz ekran tego urządzenia, który zajmuje 86,3% frontu, więc czytając PDF-y nie będzie trzeba ciągle przewracać stron. A jeżeli chcesz coś zaznaczyć lub umieścić komentarz na gotowym pliku? Nie ma żadnego problemu. MatePad Paper umożliwia Ci edycję gotowych już plików.

Pisz dzięki dołączonemu Huawei M-Pencil (2nd generation)

Ten rysik to ewolucja ołówka. Magnetycznie przyczepia się do obudowy tabletu, więc na pewno go nie zgubisz, a za to możesz pisać w każdej chwili – kiedy tylko najdzie Cię ochota. Wykonane przez Ciebie akcje pojawią się na MatePad Paper już w 26 milisekund, więc opóźnienie jest dosłownie minimalne. Ponadto M-Pencil (2nd generation) wykrywa 4096 poziomów nacisku, co pozwala na niezrównaną dokładność.

Huawei-pad-papier

Kup Huawei MatePad Paper i odbierz słuchawki FreeBuds 4 oraz abonament Legimi za darmo

Aby w pełni zanurzyć się w nurt pracy, słuchawki mogą okazać się niezbędne. Dlatego przy zakupie MatePad Paper słuchawki FreeBuds 4 dostaniesz gratis. Pracuj sumiennie i baw się kreatywnie dzięki niezrównanemu zespołowi, jaki tworzą te dwa urządzenia. FreeBuds 4 to bezprzewodowe słuchawki wyposażone w aktywną redukcję szumów, dlatego żaden niepożądany hałas z zewnątrz nie przeszkodzi Ci w skupieniu się na pracy z MatePad Paper.

Ponadto, by od pierwszych chwil móc cieszyć się pełnym spektrum możliwości tabletu, do Twojego zakupu dołączony zostanie abonament Legimi. Czytaj swoją ulubioną literaturę i poznawaj nowe pozycje wertując strony niczym w tradycyjnych książkach. Dzięki Huawei MatePad Paper jest to możliwe.

Pobierz aplikację x-komu i zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i pobierz aplikację x-komu, by wygodniej robić zakupy i być na bieżąco. Nie pozwól, by coś Ci umknęło i zgarniaj najnowsze informacje nawet do dwóch godzin przed innymi.

AppStore Google Play AppGallery

Darmowy zwrot w paczkomacie InPost

Jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba – zakupione produkty możesz zwrócić za darmo w najbliższym paczkomacie InPost. Masz na to aż 15 dni.

Kup Huawei MatePad Papier i odzyskaj radość z ręcznego pisania