Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Podzespoły komputerowe
Gaming i streaming
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Game On AMD. Fantastyczne oferty na karty i procesory

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Od dawna planujesz ulepszyć swój komputer? Chcesz cieszyć się świetną wydajnością i grafiką na najwyższych ustawieniach? Nie czekaj dłużej. Właśnie wystartowaliśmy z akcją Game On AMD. W trakcie jej trwania wybrane karty AMD RadeonTM i procesory AMD RyzenTM kupisz w niższych cenach. Poznaj proponowane modele i tchnij nowe życie w swój sprzęt.

Dobra karta to podstawa – sprawdź te dostępne w akcji Game On AMD

Wydajna i niezawodna karta graficzna z dobrej klasy chłodzeniem pozwoli Ci odkryć pełny potencjał najnowszych tytułów. Koniec ze zmniejszaniem ustawień, aby cieszyć się płynną rozgrywką. Zamiast tego fotorealistyczna grafika i wysoka liczba FPS-ów. Osiągniesz to dzięki:

W akcji Game On AMD czekają też topowe procesory

Szukasz uniwersalnego procesora, takiego do codziennej pracy i gier? A może rozglądasz się za bardziej zaawansowaną jednostką, która świetnie poradzi sobie z wymagającymi zadaniami, jak na przykład renderowanie 3D? W ofercie na Game On AMD znajdziesz to, czego potrzebujesz. Dokładniej:

AMD Game On w x-komie

Jak skorzystać z promocji Game On AMD

Aby skorzystać z promocji, nie musisz aktywować kodu rabatowego. Wszystkie ceny obniżyliśmy automatycznie. Pamiętaj tylko, że liczba dostępnych w nich produktów jest mocno ograniczona, dlatego lepiej się pospiesz.

Akcja Game On AMD trwa od 25 lipca, od godziny 15:00, do 5 sierpnia 2022 r.

Sprawdź Game On AMD i kup procesor lub kartę w niższej cenie