Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Podzespoły komputerowe
Gaming i streaming
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Obniż skutecznie temperatury z chłodzeniem i obudową be quiet! Pure FX

Obniż skutecznie temperatury z chłodzeniem i obudową be quiet! Pure FX

·
Zaktualizowano: 6 dni temu

Lato to wyśmienity okres, by przekonać się, czy chłodzenia komputerowe podołają największym wyzwaniom i sprawdzą się w iście piekielnych warunkach. Jeśli rozglądasz się za nowymi rozwiązaniami, które poprawią temperatury i kulturę pracy Twojego komputera, sprawdź, co nowego proponuje firma be quiet! wraz z serią Pure FX.

Rodzina be quiet! Pure powiększyła się o nowe chłodzenia CPU i obudowę

Firma be quiet! pokusiła się o solidne odświeżenie produktów z jednej ze swoich kluczowych serii Pure. Dotyczy to nie tylko chłodzeń wodnych i powietrznych (odpowiednio Pure Loop 2 FX w różnych wydaniach oraz Pure Rock 2 FX), ale także obudowy (Pure Base 500 FX). Poznaj je bliżej:

  • Chłodzenie wodne Pure Loop 2 FX – nowa wersja znanego chłodzenia z serii Pure Loop z nawet trzema 120-milimetrowymi wentylatorami Light Wings i ze stylowym podświetleniem ARGB. Wyróżnia się rzucającym w oczy designem z aluminiowym blokiem chłodzącym i podwójnie odizolowaną pompą PWM. Chłodzenie Pure Loop 2 FX jest dostępne w trzech wariantach: 240 mm, 280 mm i 360 mm.
  • Chłodzenie powietrzne Pure Rock 2 FX – be quiet! przygotowało także nowy produkt dla fanów klasycznych schładzaczy CPU. Pure Rock 2 FX Black to potężne, okraszone podświetleniem ARGB chłodzenie ze 120-milimetrowym wentylatorem Light Wings PWM i z czterema 6-milimetrowymi rurkami cieplnymi. Chłodzenie poradzi sobie nawet z procesorami o TDP do 150 W, a dzięki asymetrycznej konstrukcji unikniesz blokady dostępu do pamięci RAM.
  • Obudowa Pure Base 500 FX – szukasz nie tylko nowego chłodzenia do CPU, ale także bardziej przewiewnej obudowy do wydajnego PC? Zwróć uwagę na Pure Base 500 FX z aż 4 wentylatorami Light Wings PWM, panelem bocznym ze szkła hartowanego i podświetleniem ARGB z możliwością synchronizacji z wieloma komponentami. Firma be quiet! zaprojektowała obudowę tak, by zmaksymalizować przepływ powietrza.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych chłodzeń CPU i obudowy be quiet! Pure? Sprawdź podsumowanie informacji i test obudowy be quiet! Pure Base 500 FX: Cicho i chłodno dzięki be quiet! Pure FX? Odkryj możliwości nowych chłodzeń CPU i obudowy

chłodzenia do procesora i obudowa be quiet! pure fx

Seria Pure FX od be quiet! wkracza na rynek

Nowe produkty be quiet! Pure, tj. Loop 2 FX, Rock 2 FX i Pure Base 500 FX, trafiły dziś do sprzedaży. Każdy z nich jest objęty 3-letnią gwarancją producenta. Co ważne, na premierę obniżyliśmy znacząco ich ceny. Obowiązują one do wyczerpania puli promocyjnych egzemplarzy.

Sprawdź ceny chłodzeń CPU i obudowy be quiet! Pure FX