Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Green Cell zaprezentował nową aplikację dla zasilaczy awaryjnych UPS

Green Cell zaprezentował nową aplikację dla zasilaczy awaryjnych UPS

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Jesteś w posiadaniu zasilacza awaryjnego UPS lub planujesz jego zakup? Już teraz możesz zaktualizować autorskie oprogramowanie lub cieszyć się intuicyjnym interfejsem od razu po wyjęciu urządzenia z pudełka. Akumulator rozpoczyna swoją pracę od razu po wykryciu braku zasilania, a Ty będziesz mieć czas, żeby zabezpieczyć niezapisane pliki. Sprawdź, co oferuje dedykowana aplikacja.

Nowa odsłona aplikacji Green Cell dla zasilaczy awaryjnych UPS

Aplikacja stworzona jest przez markę Green Cell i obsługuje zasilacze awaryjne (UPS). Głównym zadaniem tych urządzeń jest zabezpieczenie domowych i firmowych urządzeń elektrycznych przed nagłą przerwą w dostawie prądu. Jeśli będą one podłączone do zasilacza, to bez problemu mogą nadal pracować, a Ty nie musisz się martwić o utratę niezapisanych danych. Akumulator, który można kupić osobno, rozpoczyna swoją pracę automatycznie już w momencie wykrycia braku energii elektrycznej.

Zasilacze awaryjne UPS posiadają wbudowane moduły regulacji napięcia, dając pewność, że w podłączonych urządzeniach nie nastąpi żadne przepięcie. Warto dodać, że produkty zapewniają maksymalnie krótki czas przełączenia z trybu spoczynku w tryb pracy wynoszący od 2 do 6 milisekund. Natomiast czas podtrzymywania podłączonych urządzeń wynosi od 20 do nawet 70 minut w zależności od obciążenia.

Nowa aplikacja UPS od Green Cell

Oprogramowanie Green Cell – intuicyjne zarządzanie

Aplikacja dla zasilaczy awaryjnych od Green Cella nie została odświeżona, a właściwie przeprojektowana. Już na pierwszy rzut oka widzimy nowy interfejs, który ułatwia nawigację w oprogramowaniu. Takie rozwiązanie sprawia, że nowy użytkownik już w pierwszych minutach korzystania czuje się w niej pewnie.

GC UPS można zainstalować zarówno na komputery z systemem Windows, jak i Linux, a niedługo do tej grupy dołączy MacOS. Dostępny jest w polskiej, angielskiej oraz niemieckiej wersji językowej. Jeśli jesteś posiadaczem starszej wersji aplikacji, to musisz ją odinstalować, a następnie pobrać i zainstalować najnowsze oprogramowanie.

Co możesz zrobić w aplikacji GC UPS?

Aplikacja Green Cell UPS to rozbudowany system, w którym konfigurujesz i nadzorujesz pracę zasilacza awaryjnego i możesz to robić z każdego miejsca na ziemi (o ile jest on podłączony do sieci). Już na ekranie głównym otrzymujesz informacje, czy urządzenie jest podłączone i aktywne. W oprogramowaniu możesz zrobić i sprawdzić takie rzeczy, jak:

  • działanie prostownika i falownika,
  • aktualne obciążenie i napięcie baterii,
  • poziom naładowania akumulatora,
  • dostęp do zasilania z sieci,
  • planowanie pracy przy braku zasilania,
  • zdalny test UPS na 10 sekund i do rozładowania baterii,
  • statystyki z testów i dziennik zdarzeń.

Sprawdź zasilacze awaryjne (UPS) w x-komie