Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zamów Samsung Galaxy Buds 2 Pro i zyskaj nawet 200 zł

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Szukasz słuchawek, które nie tylko dobrze grają, ale także odznaczają się świetną funkcjonalnością? Zależy Ci na czystym dźwięku z wyraźnym basem? Chcesz, aby sprawdzały się także podczas rozmów, spacerów czy w zatłoczonej komunikacji miejskiej? Samsung Galaxy Buds 2 Pro to propozycja właśnie dla Ciebie. Dowiedz się, dlaczego warto je wybrać, i sprawdź, jak zyskać nawet 200 zł.

Pełniejsze brzmienie dzięki dwudrożnym głośnikom

Na początek brzmienie. W Samsungach Galaxy Buds 2 Pro odpowiadają za nie głośniki dwudrożne – nisko- i wysokotonowy. Zapewnia to lepszą separację pasm i dodatkowo wzbogaca niskie tony i soprany. Bas jest głęboki i ma dużo mocy, co najlepiej słychać w nowoczesnej muzyce elektronicznej. Z kolei wysokie tony zachowują więcej detali i brzmią bardziej naturalnie. To pozwoli Ci jeszcze pełniej cieszyć się muzyką instrumentalną i odkrywać nowe smaczki w ulubionych utworach. Tym bardziej że słuchawki obsługują 24-bitowy Samsung Seamless Codec.

Ale Budsy 2 Pro mają jeszcze coś. Coś, czym nie wiele słuchawek nie może się pochwalić. Obsługują Dolby Atmos, dzięki czemu posłuchasz nagrań przestrzennych, dostępnych np. na Tidalu.

przedsprzedaż słuchawek Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Długi czas pracy, ANC i tryb dźwięku otoczenia

Nie lubisz, kiedy ktoś przeszkadza Ci w słuchaniu muzyki? Nieważne, czy to wyczerpująca się bateria, czy głośne otoczenie? Z Samsungami Galaxy Buds 2 Pro zapomnisz o tych niedogodnościach. Czas pracy słuchawek wynosi do 5 godzin z ANC oraz do 8 bez tej technologii. A euti wydłuża go do aż 29 godzin.

Sposobem na zbyt głośne otoczenie jest wspomniane już ANC. W najnowszych słuchawkach Samsunga pracuje ono ze skutecznością 33 dB. Ten topowy wynik pozwoli Ci w mgnieniu oka „wyciszyć” biurowy gwar, silnik autobusu czy stukot jadącego tramwaju. A jeśli – na przykład z powodów bezpieczeństwa – musisz słyszeć, co dzieje się dookoła, po prostu włącz tryb dźwięku otoczenia.

I jeszcze jedno, kiedy złapie Cię deszcz, wcale nie musisz chować Budsów 2 Pro do etui. Słuchawki spełniają bowiem normę wodoszczelności IPX7.

Kup Galaxy Buds 2 Pro w przedsprzedaży i zyskaj 200 zł zwrotu na konto

Już wiesz, że to właśnie Galaxy Buds 2 Pro będą Twoimi nowymi słuchawkami? W takim razie nie czekaj i od razu zamów je w przedsprzedaży, a zyskasz 200 zł zwrotu na konto. Jak to zrobić?

  1. Zamów Samsung Glaxy Buds 2 Pro w trakcie przedsprzedaży – od 10 do 25 sierpnia 2022.
  2. Zgłoś się do promocji i wypełnij formularz rejestracyjny. Zrób to do 11 września 2022 i dołącz zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
  3. Po pozytywnej weryfikacji, która następuje w ciągu 14 dni, otrzymasz przelew.

Przedsprzedaż słuchawek Samsung Galaxy Buds 2 Pro trwa od 10 do 25 sierpnia 2022. Liczba dostępnych egzemplarzy jest ograniczona. Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź regulamin promocji.

Odkryj: Galaxy Buds 2 Pro białe, Galaxy Buds 2 Pro fioletowe i Galaxy Buds 2 Pro szare