Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj nową kamerę sportową GoPro HERO11 Black

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Najprostszy sposób na zarejestrowanie ciekawych wydarzeń i uzyskanie ich w postaci filmów, które łatwo udostępnić? Wykorzystaj do tego GoPro HERO11. Dzięki nowej matrycy, bezkonkurencyjnej stabilizacji obrazu oraz szeregu usprawnień Twoje filmy zyskają nową jakość. Poznaj kamery HERO11 Black, HERO11 Black Mini oraz HERO11 Black Creator Edition, które doprowadzą Twoją twórczość do perfekcji.

GoPro HERO11 Black – nowa, lepsza jakość obrazu

Nowa kamera sportowa GoPro HERO11 Black to gwarancja bardziej realistycznych ujęć za sprawą większej matrycy, pozwalającej rejestrować więcej szczegółów każdej sceny. Oferuje nagrywanie filmów w proporcjach 8:7, 4:3 lub 16:9 z maksymalną rozdzielczością 5,3K i 60 klatkach na sekundę albo 4K i aż 120 fps. Kamera wyposażona została w najnowszą technologię stabilizacji obrazu – HyperSmooth 5.0.

GoPro HERO11 Black to bardziej wciągające kolory, dzięki ich lepszej reprodukcji 10-bitowym kodowaniem HEVC. Ulepszona została funkcja automatycznej ekspozycji i balansu bieli. Z kolei dołączony do zestawu akumulator Enduro poprawia wydajność kamery w trudnych warunkach.

Wykorzystaj również zupełnie nowe efekty nocne. Star Trails pozwala na rejestrację śladów wędrówki gwiazd na nocnym niebie. Light Painting i Vehicle Light Trails to efekty wykorzystujące długą ekspozycję w ciemnościach do tworzenia śladów świetlnych.

premiera gopro hero11 black

GoPro HERO11 Black Mini – z myślą o sportach ekstremalnych

GoPro HERO11 Black Mini to model kamery, który oferuje wszystkie kluczowe zalety wersji HERO11 Black. Jest natomiast mniejsza, lżejsza i zaprojektowana z myślą o wygodnym mocowaniu na ciele lub kasku, ze zoptymalizowanym zestawem funkcji do rejestracji z perspektywy pierwszej osoby. Wyposażona została w dwa zestawy słupków montażowych, by móc ją dyskretnie zamocować. Pełna obudowa bez ekranów jest jeszcze bardziej wytrzymała i cechuje się wodoodpornością do 10 metrów.

Kamerę niezwykle łatwo obsłużysz jednym przyciskiem, a ustawienia dostosujesz tak, by nie było potrzeby zmieniać ich za każdym razem. Filmy zmontujesz za pomocą intuicyjnej aplikacji Quik.

GoPro HERO11 Black Creator Edition – dla profesjonalistów

Szukasz kamery do profesjonalnych zastosowań? Świetnie sprawdzi się specjalnie stworzona do tego wersja GoPro HERO11 Black Creator Edition. Jest ona wszechstronnym centrum produkcyjnym, dzięki któremu nagrywanie vlogów, tworzenie filmów i transmitowanie na żywo jest jeszcze prostsze. Wraz ze specjalnym uchwytem Volta, ułatwi nagrywanie jedną ręką, a ponadto akcesorium może być też statywem czy wysięgnikiem. W uchwyt wbudowany jest akumulator, a więc nie musisz nosić zapasowych, w razie potrzeby wymienienia ich w środku akcji.

Podnieś wartość produkcji, dzięki specjalnym trybom GoPro HERO11 Black Creator Edition. Media Mod nada priorytet rejestracji dźwięku przed lub za kamerą oraz zredukuje hałas, poprawiając wyrazistość dialogów. Light Mod to oświetlenie LED z dyfuzorem, które pozwoli Ci uzyskać wyjątkowy i niezwykle profesjonalny obraz. Możesz także podłączyć własny mikrofon do gniazda 3,5 mm lub monitor poprzez złącze HDMI w celu odtwarzania i montażu.

Poznaj GoPro HERO11 Black