Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Najlepsza ochrona ekranu smartfona. Szkło hartowane 3mk Hardy – nowe, wyjątkowe, wzmocnione

Najlepsza ochrona ekranu smartfona. Szkło hartowane 3mk Hardy – nowe, wyjątkowe, wzmocnione

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Ciesz się nienaruszonym wyglądem smartfona aż do jego wymiany na nowszy model. Wybierz najmocniejszą nowość na rynku, chemicznie wzmocnione szkło hartowane polskiej marki – 3mk Hardy. To najlepsze rozwiązanie dla wymagających użytkowników i smartfonów premium. Zobacz, czym się wyróżnia i dobierz szkło do swoje modelu telefonu.

3mk Hardy. Nowe szkło hartowane na telefon

Twarde, twardsze, 3mk Hardy. Najnowsze szkło hartowane polskiej marki zapewni solidne zabezpieczenie przed uszkodzeniami i zarysowaniami, aby wyświetlacz niezmiennie wyglądał tak, jak po wyjęciu z pudełka. To najlepsza ochrona dla Twojego flagowego smartfona.

Hardy jest mocniejszy od dostępnych na rynku powłok zabezpieczających ekran, ponieważ został dodatkowo wzmocniony chemicznie. To właśnie dzięki temu jest jeszcze bardziej odporny na zadrapania, pęknięcia i inne uszkodzenia.

W skali twardości materiału 3mk Hardy ma 9H, co oznacza, że może je zarysować tylko diament. Nie straszne mu zatem bliskie spotkania z porozrzucanymi po torebce monetami, upchanymi w kieszeni kluczami czy piaskiem w torbie plażowej.

Ponadto chroniony jest każdy centymetr ekranu, ponieważ Hardy wzorowo pokrywa przedni panel smartfona. Jest też precyzyjnie dopasowany do wcięć na aparat i czujników. Na szczęście montaż jest bardzo prosty dzięki technologii Easy Fit i dołączonym do zestawu akcesoriom.

Nowość szkło hartowane na telefon 3mk Hardy

Solidna ochrona ekranu smartfona

Szkło 3mk Hardy, składające się z pięciu warstw, hartowane przez 5 godzin w temperaturze 400°C i wzmocnione chemicznie, jest tak cienkie i przejrzyste, że idealnie współpracuje z nowoczesnymi technologiami rozpoznawania biometrycznego – czytnikiem linii papilarnych czy Face ID. Nie wpływa na odwzorowanie obrazu i jego kolorów oraz nie zaburza wysokiej czułości na dotyk, oferowanej przez nowoczesne smartfony i modele gamingowe. A warstwa oleofobowa zapewnia lepszy poślizg palca, poprawiając wygodę, szybkość i płynność obsługi smartfona. Co więcej, specjalna powłoka antymikrofobowa z nanocząsteczkami srebra hamuje rozwój wirusów, grzybów czy pleśni, natomiast warstwa antystatyczna zapobiega osiadaniu kurzu.

Wybierz szkło ochronne 3mk Hardy na swój smartfon