Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj tablet graficzny Xencelabs Pen Tablet Medium SE

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Twoja codzienna praca opiera się głównie na rysowaniu i szukasz tabletu graficznego, który cechuje się wysoką dokładnością i funkcjami zwiększającymi produktywność? Poznaj Xencelabs Pen Tablet Medium Bundle SE dostępny tylko w x-komie. Jest to tablet z niezwykle przydatnymi akcesoriami, stworzonymi do tego, by sprzyjać Twojej twórczości.

Uwolnij swoją kreatywność z tabletem graficznym Xencelabs Pen Tablet Medium SE

Xencelabs Pen Tablet Medium Bundle SE to specjalna edycja zestawu z tabletem graficznym, pilotem, dwoma rysikami oraz dodatkowymi akcesoriami. Urządzenie zostało delikatnie zakrzywione, by zagwarantować Ci wygodę podczas pracy. Poczujesz się tak, jak podczas rysowania na kartce papieru i łatwo dopasujesz się do swojego unikalnego stylu. Przednia krawędź tabletu cechuje się 5-milimetrową grubością, co jest świetną podpórką pod nadgarstki. Z kolei specjalne wyżłobienia z tyłu sprawiają, że urządzenie trzyma się bardzo wygodnie.

Wbudowana do tabletu bateria cechuje się pojemnością na poziomie 3000 mAh, co przełoży się na niemal 16 godzin pracy. Do pełna naładujesz ją w około 2,5 godziny.

xencelabs pen tablet medium bundle se

Dodatkowe akcesoria ułatwią Ci pracę

W zestawie znajdziesz dwa rysiki. Każdy z nich obsługuje 8192 poziomów nacisku, posiada funkcję pochylania o 60 stopni oraz jest wyposażony w gumkę. Dzięki niezwykle wysokiej czułości zyskasz pełną kontrolę nad tym, co tworzysz. Pierwszy rysik wyposażony jest w trzy przyciski i umożliwi Ci przejście z rysunku 2D do 3D. Drugi jest nieco cieńszy i posiada dwa przyciski. Możesz również wymieniać końcówki do rysików, w zależności od tego, jaka charakterystyka rysowania w danym momencie odpowiada Ci najbardziej.

Wykorzystaj również programowalny pilot skrótów z wyświetlaczem OLED, który zdecydowanie zwiększy Twoją produktywność. Dowolnie dostosujesz nawet 40 skrótów klawiszowych za pomocą dedykowanej aplikacji. Wyświetlacz pokaże wszystkie funkcje, które przypisane są do przycisków, a dzięki temu nie musisz obawiać się, że zapomnisz danego skrótu. Ponadto pilot wyposażony jest w magnetyczną tarczę z kolorowym pierścieniem LED, co jeszcze bardziej ułatwi Twoją pracę.

Sprawdź Xencelabs Pen Tablet Medium Bundle SE