Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera nowych gimbali DJI. Poznaj Osmo Mobile 6 i Osmo Mobile SE

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Jaki sprzęt zapewni Ci niewiarygodną stabilizację obrazu? Odpowiedź jest prosta – gimbal. Tworzenie dynamicznych i spektakularnych ujęć jest z nim bardzo łatwe. Jeśli chcesz uwolnić nowe pokłady kreatywności, poznaj gimbale DJI Osmo Mobile 6 oraz DJI Osmo Mobile SE. Zyskasz z nimi zupełnie nowe możliwości w tworzeniu wyjątkowych materiałów.

Rozwiń kreatywność z DJI Osmo Mobile 6

DJI Osmo Mobile 6 cechuje się lekką, składaną konstrukcją z magnetycznym mocowaniem. Możesz go więc z łatwością transportować i przechowywać. Nagrywanie rozpocznie od razu po podłączeniu smartfona i nie musisz martwić się, że ominie Cię ważny moment. Dzięki wbudowanemu wysięgnikowi zyskasz dodatkowe atuty podczas nagrywania. Dynamiczne ujęcia i zachwycające selfie to niezwykle prosta sprawa z DJI Osmo Mobile 6. Ergonomiczna konstrukcja pozwoli Ci wygodnie obsłużyć gimbala, a antypoślizgowa powierzchnia zapobiega przypadkowemu upuszczeniu.

Wykorzystaj funkcje Gesture Control, która pozwoli Ci na sterowanie gimbalem za pomocą gestów czy Story Mode udostępniającą gotowe szablony ruchów kamery, przejść i ścieżek dźwiękowych. Przełączaj się pomiędzy czterema głównymi trybami pracy – Follow, Tilt Lock, FPV i SpinShot za pomocą przycisku M. Kreuj fantastyczne ujęcia z trybami Quick Roll, Panorama, Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse czy DynamicZoom.

DJI Osmo Mobile 6 to także ulepszona technologia podążania za wskazanym obiektem. Dzięki ActiveTrack 5.0 możesz jeszcze skuteczniej śledzić cel, nawet przy większych odległościach. Ponadto szybko wznowisz działanie funkcji, jeśli obiekt zniknie z pola widzenia, by po chwili pojawić się ponownie w kadrze. Ciesz się nowoczesnymi rozwiązaniami z DJI Osmo Mobile 6.

premiera gimbali dji osmo mobile

Przyciągnij wspomnienia z DJI Osmo Mobile SE

Gimbal wyróżnia się znakomitą stabilizacją. Został wyposażony w bezszczotkowy silnik o wysokim momencie obrotowym, co umożliwia mu błyskawiczną reakcję na nawet najmniejszy ruch. Ponadto DJI Osmo Mobile SE korzysta ze specjalnych algorytmów sterowania, eliminując wstrząsy.

Wybierz jeden z czterech trybów nagrywania, by ułatwić sobie tworzenie cudownych materiałów filmowych. Follow podąża za ruchami stabilizatora na osiach tilt i pan. FPV to dynamiczne ujęcia z widoku pierwszej osoby. Tilt Lock pozwoli Ci okrążyć obiekty, podążając za ruchami gimbala w osi pan. SpinShot przyda się do kontroli obrotów kamery za pomocą joysticka.

Wykorzystaj dedykowaną aplikację LightCut, która jest nieoceniona w kwestii edytowania nagrań. Znacznie ułatwi Ci tworzenie idealnych materiałów, którymi zachwycisz innych.

Sprawdź gimbale DJI Osmo Mobile 6 i DJI Osmo Mobile SE