Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Premiera dwóch modeli słuchawek od Silver Monkey. Blanchard i Krubera już dostępne

Premiera dwóch modeli słuchawek od Silver Monkey. Blanchard i Krubera już dostępne

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Poznaj nowe modele słuchawek od Silver Monkey – Blanchard i Krugera. Prawdziwie bezprzewodowe, z etui ładującym i technologią redukcji szumów. A to dopiero początek. Słuchawki od Silver Monkey zapewnią Ci żywą, dobrze brzmiącą muzykę, która pochłonie Cię bez reszty. I to na 25 godzin.

Słuchawki bezprzewodowe dla Ciebie

Szukasz dla siebie odpowiednich słuchawek bezprzewodowych? Zależy Ci na dobrym brzmieniu, komfortowym noszeniu przez dłuższy czas, etui ładującym, technologii ANC i ENC i porządnej baterii? To świetnie się składa, bo Silver Monkey ma słuchawki idealne dla Ciebie. Wybierz między modelami Blanchard, a Krubera i ciesz się wszystkimi funkcjonalnościami słuchawek.

Silver Monkey Blanchard

Niezawodność i niska cena? Jasne, że tak. Silver Monkey Blanchard to słuchawki dla wymagających słuchaczy, którzy poza dobrą jakością muzyki szukają w słuchawkach czegoś więcej. Słuchawki oferują dotykowy panel sterujący, dzięki któremu można sterować muzyką. Oferują również technologię ENC, która zapewnia rozmowy bez zakłóceń. Dzięki wbudowanym mikrofon twój rozmówca usłyszy Cię głośno i wyraźnie, bez żadnych zakłóceń.

Słuchawki schowasz do poręcznego etui z funkcją ładowania. 10 minut ładowania to aż 2 godziny pracy. W pełni naładowane etui umożliwia słuchawkom działanie przez aż 25 godzin, a słuchawki na jednym ładowaniu grają 8 godzin.

Łączność za pomocą Bluetooth 5.1 i kompatybilność z Androidem i iOS-em. Ponadto współpraca z asystentami głosowymi – Siri, Alexa i Google. Wszystko to zamknięte w Silver Monkey Blanchard.

Zobacz słuchawki Silver Monkey Blanchard w x-komie

Silver Monkey Krubera

To eleganckie słuchawki TWS, które schowasz do poręcznego, ładującego etui. Miej słuchawki zawsze przy sobie. Słuchawki zawsze gotowe do działania, bo dzięki ładowaniu w etui, praca słuchawek może wynieść aż 25 godzin. Na jednym ładowaniu słuchawki grają 7 godzin.

Doskonałe brzmienie zapewnią Ci 10-milimetrowe przetworniki, które dadzą z siebie wszystko w każdym gatunku muzycznym. Niech muzyka stanie się żywa. Pozwól porwać się przestrzennemu brzmieniu i otwórz się na nowe doznania. Wybierz Silver Monkey Krubera.

Szukasz w swoich słuchawkach również funkcjonalności? Model Krubera posiada technologię ANC, by żaden niepotrzebny hałas nie przeszkadzał Ci w odbiorze muzyki; słuchawki posiadają też technologię ENC, dzięki której prowadzenie rozmów jest komfortowe i niczym nie zakłócone. Dodatkowo słuchawki posiadają dotykowy panel, dzięki któremu z łatwością można sterować pracą słuchawek.

Model Krubera, tak jak i Blanchard kompatybilny jest z systemami Android i iOS, oraz współpracuje z asystentami głosowymi: Alexa, Siri i asystent Google.

Zobacz słuchawki Silver Monkey Krubera w x-komie

silver-monkey-tws

Zapisz się na newsletter i pobierz aplikację x-komu

Czy warto? Warto. Newsletter umożliwi Ci bycie na bieżąco ze wszystkimi informacjami, więc żaden news Cię nie ominie. Aplikacja x-komu to nie tylko łatwiejsze zakupy. To również powiadomienia o promocjach, nawet 2 godziny wcześniej niż na stronie internetowej.

Darmowe zwroty w Paczkomacie InPost

Masz aż 15 dni na to, by zwrócić zakupione produkty. Możesz zrobić to za darmo za pośrednictwem Paczkomatu InPost.

Zobacz słuchawki Silver Monkey w x-komie