Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wideodomofony Commax – zwiększ komfort i bezpieczeństwo

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, w której nie miałeś pewności, czy warto otwierać drzwi albo zastanawiałeś się, kto akurat teraz mógł Cię odwiedzić? Teraz możesz przygotować się na spotkanie z kurierem lub znajomymi jeszcze przed otwarciem drzwi. Wszystko dzięki nowoczesnym wideodomofonom marki Commax.

Poznaj nowe wideodomofony Commax

Commax to uznana marka, która jest już ponad 50 lat na rynku i pochodzi z Korei Południowej. Od początku swojego istnienia zajmuje się tworzeniem interkomów, domofonów i wideodomofonów. Dzięki wielu latom doświadczenia posiada ona ceniony wśród użytkowników sprzęt, który wyróżnia się skutecznością działania i wysokiej jakości wykonaniem. W ofercie znajdziesz wiele modeli cechujących się niezwykle wyraźnymi kolorowymi wyświetlaczami, dobrej jakości kamerką 1080p i dodatkowymi funkcjami jak np. łączność WiFi, która zwiększy Twój komfort na co dzień.

Z produktami Commax już nie musisz zastanawiać się, kto stoi przed Twoimi drzwiami lub bramą. Wystarczy, że zerkniesz na wyświetlacz urządzenia lub w przypadku modeli wyposażonych w dostęp do Internetu – ekran smartfonu. Co więcej, wiele produktów pozwala kontrolować nie tylko sam wideodomofon czy interkom, ale także kamery IP zamontowane wokół domu.

Wideodomofony Commax

Przykładowe urządzenia marki Commax

Commax kamera 8-abonentowa z czytnikiem RFID

Commax kamera 8-abonentowa z czytnikiem RFID i optyką 1080p to doskonałe rozwiązanie do biur i bloków. Może ona obsłużyć nawet do 8 pomieszczeń, a stosując dodatkowy ekspander, kolejne otrzymasz kolejne 24 przyciski. Czytnik RFID pozwala natomiast na obsługę do 2046 breloczków. Urządzenie ma wbudowaną optykę o rozdzielczości 2-megapiksele, co gwarantuje rozdzielczość 1920 x 1080p, która dodatkowo jest podświetlana, żeby dzwoniący był widzialny także po zmierzchu.

Commax monitor 10” z serii Fine View HD

Monitor 10” Commax z serii Fine View HD zapewnia wysoki komfort i co najważniejsze, bezpieczeństwo. Ponad 10-calowy wyświetlacz z podświetleniem LED dostarcza czytelny i kontrastowy obraz o rozdzielczości 1280 x720p. Dzięki temu możesz oglądać w dobrej jakości obrazy ze wszystkich kamer zamontowanych na danym terenie. Nawigację po interfejsie ułatwia natomiast menu w języku polskim, a wszystkie najważniejsze funkcje można konfigurować według własnego uznania. Warto dodać, że w jednym systemie może działać, aż do 4 takich monitorów.

Commax stacja portierska

Stacja portierska Commax, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest dla wszystkich portierni, które mają być kompatybilne z systemem wideodomofonowym. Ponadto urządzenie współpracuje z panelami wieloabonentowymi oraz wszystkimi kamerami, umożliwiając także podgląd, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz budynku. Funkcja wideointerkomu pozwala natomiast prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami systemu. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, po wykryciu obrazu, stacja zapisuje nagrania lub zdjęcia do wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć przy pomocy dodatkowej karty microSD. Funkcję można ustawić dla wybranego harmonogramu, dzięki czemu zacznie ona rejestrować zdarzenia po zakończeniu pracy portierni.

Darmowy zwrot zamówienia

Chcesz zrezygnować z urządzenia, które już do Ciebie dotarło? Teraz możesz to zrobić za darmo w ciągu 15 dni od momentu otrzymania zamówienia. Pieniądze wrócą na Twoje konto do 3 dni roboczych od zweryfikowania stanu zwróconego sprzętu. Procedurę rozpoczniesz za pomocą formularza zwrotu, a paczkę nadasz w najbliższym paczkomacie InPost, bez żadnych dodatkowych opłat.

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją

Nie posiadasz jeszcze na swoim smartfonie aplikacji x-kom? Zmień to już teraz! Dzięki niej skorzystasz z promocji dostępnych tylko dla użytkowników aplikacji lub dowiesz się o przyszłych promocjach już 2 godziny przed ich startem na naszej stronie internetowej. Co więcej, jako jeden z pierwszych otrzymasz informację o wielu premierowych urządzeniach. Jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji, jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie.

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Sprawdź pełną ofertę Commax w x-komie