Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Zadbaj o przytulną atmosferę w pomieszczeniu z lampą Yeelight Sunset

Zadbaj o przytulną atmosferę w pomieszczeniu z lampą Yeelight Sunset

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Chcesz stworzyć idealne zdjęcie, które będzie wyglądało, jak zrobione latem o zachodzie słońca? Z lampą Yeelight Sunset możesz to zrobić o każdej porze dnia. Sprawdź więcej szczegółów i zachowaj klimat wakacji na dłużej.

Golden hour w Twoim domu

Golden hour, czyli złota godzina to pożądane chwile dla fotografów. Jest to ostatnia godzina przed zachodem słońca i pierwsza godzina po wschodzie słońca. To czas znany z pięknego, złotego światła, dzięki któremu powstają doskonałe warunki oświetlenia, pozwalające robić wyjątkowe zdjęcia

Znana marka oświetleniowa Yeelight wprowadziła na rynek właśnie takie światło zachodzącego słońca i zamknęła je w lampie Yeelight Sunset. To niezwykła, miniaturowa lampa, która oferuje bardzo ciepłe światło, i której zadaniem jest symulowanie klimatu zachodu słońca. Dzięki niej nie musisz już czekać na konkretną godzinę, by uchwycić magię golden hour.

Minimalistyczny design lampy Yeelight Sunset

Lampa Yeelight Sunset składa się z dwóch części: kulistego korpusu lampy i podstawy magnetycznej. Całość zachowana jest w minimalistycznym stylu zamkniętym w niewielkich rozmiarach 82 x 82 x 95 mm i wadze zaledwie 300g.

Obudowa lampy Yeelight Sunset wykonana jest z białego tworzywa sztucznego o wysokim połysku, środkowa część to obszar emitujący światło. Korpus lampy można obracać o 360 °, co pozwala dostosować różne kąty oświetlenia.

Lampa Yeelight Sunset

Zrób idealne zdjęcia do mediów społecznościowych

Lampa Yeelight Sunset sprawdzi się zawsze tam, gdzie chcesz stworzyć niepowtarzalny, przytulny klimat. Świetnie nada się do podświetlania wybranych elementów pomieszczenia albo jako klimatyczne świetlne tło np. do nagrań do mediów społecznościowych.

Lampę możesz ustawić pod niemal dowolnym kątem na specjalnej magnetycznej podstawie, ale możesz ją też bez trudu zamontować na standardowym gnieździe statywowym, żeby osiągnąć lepszy efekt np. podczas kręcenia vloga.

A co jeśli zechcesz nagrywać w plenerze? Żaden problem. Yeelight Sunset wyposażono we wbudowany akumulator ładowany przez złącze USB-C, więc żadne kable w trakcie tworzenia materiału nie będą Ci przeszkadzać. A kiedy zajdzie potrzeba, lampkę Yeelight w każdej chwili możesz podładować ładowarką do telefonu komórkowego lub powerbankiem.

Kup lampę Yeelight Sunset i zachowaj klimat wakacji na dłużej