Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Stacje zasilania i panele EcoFlow w obniżonych cenach

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Z różnych stron płyną rady dotyczące oszczędzania prądu. My z kolei proponujemy produkty EcoFlow w obniżonych cenach, które pomogą, gdy w jakiejś sytuacji zabraknie energii lub gniazdka. Poznaj je bliżej i skorzystaj z naszej oferty.

Jakie produkty EcoFlow proponujemy w naszej jesiennej akcji?

EcoFlow to chiński producent sprzętów, które służą do zasilania i ładowania różnorakich urządzeń – od sprzętów RTV i AGD przez sprzęt medyczny po nawet pojazdy elektryczne. W bieżącej akcji z rabatami mamy następujące produkty tej marki:

  • Stacja zasilania EcoFlow River Mini 210 Wh – miniaturowa stacja, która bez problemu zmieści się w torbie czy plecaku. Waży zaledwie około 3 kg. Jednocześnie pozwala uzupełnić energią nawet 8 sprzętów jednocześnie. Podepniesz do niej smartfon, laptopa czy nawet lodówkę. Ją samą do 100 procent naładujesz w około półtorej godziny. Jej pojemność spada do 80 procent dopiero po 500 cyklach ładowania.
  • Stacja zasilania EcoFlow River Mini 210Wh + Indukcja 15W – wariant opisanej powyżej stacji, który dodatkowo oferuje ładowanie bezprzewodowe. Maksymalnie pozwala na ładowanie jednocześnie nawet 7 urządzeń.
  • Stacja zasilania EcoFlow Delta – nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i do podróży. Dzięki niej zasilisz i naładujesz jednocześnie nawet 11 urządzeń (lodówkę, pralkę, ekspres do kawy, telewizor, PS5, maszynę CPAP, a nawet piłę elektryczną. Jej maksymalna moc wyjściowa to 1800 W, a moc wejściowa 1200 W. Do 80 procent uzupełnisz ją w godzinę (jej pojemność to 1260 Wh, a żywotność akumulatora sięga 800 cykli).
  • Stacja zasilania EcoFlow Delta Mini – jeszcze jedna stacja o kompaktowych rozmiarach, w sam raz do użytku w terenie czy podczas podróży. Trochę cięższa od River Mini (nieco ponad 10 kg), ale też bardziej pojemna (882 Wh). Do 80 procent naładujesz ją w niecałą godzinę. Do dyspozycji masz 9 różnych portów. Podłączysz do nich podobny zestaw sprzętów jak do dużej Delty. Stację może kontrolować także przy pomocy aplikacji.
  • Panel fotowoltaiczny EcoFlow 110 W – stacje zasilania EcoFlow można ładować nie tylko z gniazdka AC, ale także przez panele fotowoltaiczne. Te tutaj nadają się do ładowania EcoFlow Delta (3 panele naładują ją w 5 godzin) lub EcoFlow River (używając obu portów zasilania, do 90 procent naładują ją w 4 godziny), a także Delta Mini i River Mini. Klasa IP67 oznacza, że są odporne na deszcz oraz pył (a więc także na plażowy piasek). Mają też warstwę ochronną przed promieniowaniem ultrafioletowym. W zestawie jest futerał, który możesz wykorzystać jako podpórkę do ustawienia paneli prostopadle do słońca.
Panele stacje EcoFlow w niższych cenach

Jak skorzystać z rabatów na produkty EcoFlow?

Nie musisz wpisywać żadnych kodów. Ceny są już obniżone na poszczególnych kartach produktowych. Pamiętaj tylko, że promocja trwa do 12 października 2022 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli.

Sprawdź wszystkie produkty EcoFlow w obniżonych cenach