Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj markę RAPOO i sprawdź peryferia, które znajdują się w naszej ofercie

Poznaj markę RAPOO i sprawdź peryferia, które znajdują się w naszej ofercie

·
Zaktualizowano: 5 dni temu

Nasza oferta powiększyła się o produkty marki RAPOO. Poszukujesz dobrej jakości, niebanalnej myszki lub klawiatury do pracy? Dobrze się składa, bo wśród urządzeń RAPOO znajdziesz produkty o różnych kształtach i ciekawych kolorach, bezprzewodowe i przewodowe, a oferta będzie stale się powiększać. Już teraz sprawdź RAPOO w najlepszych cenach i znajdź coś dla siebie.

RAPOO – peryferia, które ułatwią Twoją pracę

Peryferia komputerowe. Myszki, klawiatury – niby banały, jednak bez nich nie możesz niczego zrobić na komputerze. Używasz ich do surfowania po Internecie, pisania kolejnych maili w pracy czy bawienia się w świecie gier wideo. Peryferia powinny być zatem solidne, wytrzymałe i przede wszystkim wygodne dla użytkownika. Produkty RAPOO takie właśnie są, jednak posiadają dodatkową cechę – są także estetyczne.

RAPOO nowa marka w ofercie x-komu

Klawiatura mechaniczna RAPOO Ralemo Pre 5

RAPOO Ralemo Pre 5 w kolorze niebieskim, to wyjątkowa klawiatura, o wyglądzie, jakiego pewnie nigdy do tej pory nie uświadczyłeś. Łączy ona w sobie technologię (bo jest bezprzewodowa) oraz styl vintage. Nie sposób zatem odciągnąć od niej wzroku. Jej przyciski kształtem przypominają nieco maszynę do pisania z zamierzchłych czasów. Posiadają one żywotność do 50 milionów kliknięć i są bardzo komfortowe. Prosty przełącznik wbudowany w bok obudowy pozwoli Ci przełączyć się pomiędzy łącznością Bluetooth a 2,4 GHz. Klawiatura natomiast zapewnia nieprzerwaną transmisję w zasięgu do 10 metrów od urządzenia. Warto dodać, że współpracuje ona zarówno z komputerami z systemem Windows, jak i MacOS.

Myszka optyczna RAPOO Ralemo Air 1

Ralemo Air 1 marki RAPOO, to myszka cechująca się unikatową i nowoczesną konstrukcją, będąca jednocześnie propozycją elegancją. Nie posiada ona pełnej obudowy, a jedynie solidnie wykonane kontury, które nie utrudniają w obsłudze myszki, ponieważ dłoń leży na niej idealnie. Taka konstrukcja sprawia, że myszka jest znacznie lżejsza i ułatwia precyzyjną nawigację po pulpicie. Myszkę połączysz ze swoim komputerem bezprzewodowo przy pomocy Bluetooth lub odbiornika 2,4 GHz, który znajduje się w zestawie. Jest ona w stanie pracować do 25 dni na jednym ładowaniu. Co więcej, to idealne urządzenie do pracy w open space lub pociągowej strefy ciszy, ponieważ została wyposażona w ciche przełączniki, które nie przeszkadzają innym.

Zestaw bezprzewodowy RAPOO 9800M Blade

Poszukujesz niedrogiego, bezprzewodowego zestawu klawiatury z myszką, dzięki któremu możesz od razu zacząć pracę lub surfowanie po Internecie? RAPOO 9800M Blade to produkt idealny dla Ciebie. Przemyślana, smukła konstrukcja klawiatury z delikatnie wklęsłymi przyciskami zapewnia większą precyzję podczas pisania i zapobiega przypadkowemu wciśnięciu innego klawisza. DPI myszki można regulować w 4 poziomach (od 600 do 1600), co sprawia, że możesz wybrać prędkość poruszania się kursora po pulpicie do własnych preferencji. Co więcej, myszka posiada podpórkę pod kciuk, która gwarantuje pewny chwyt i sprawia, że dłoń nie męczy się podczas wielogodzinnego użytkowania. Cały zestaw można podłączyć do komputera przy pomocy technologii Bluetooth lub odbiornika 2,4 GHz, a zasięg wynosi do 10 metrów.

Darmowy zwrot zamówienia

Chcesz zrezygnować z urządzenia, które już do Ciebie dotarło? Teraz możesz to zrobić za darmo w ciągu 15 dni od momentu otrzymania zamówienia. Pieniądze wrócą na Twoje konto do 3 dni roboczych od zweryfikowania stanu zwróconego sprzętu. Procedurę rozpoczniesz za pomocą formularza zwrotu, a paczkę nadasz w najbliższym paczkomacie InPost, bez żadnych dodatkowych opłat.

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją

Nie posiadasz jeszcze na swoim smartfonie aplikacji x-kom? Zmień to już teraz! Dzięki niej skorzystasz z promocji dostępnych tylko dla użytkowników aplikacji lub dowiesz się o przyszłych promocjach już 2 godziny przed ich startem na naszej stronie internetowej. Co więcej, jako jeden z pierwszych otrzymasz informację o wielu premierowych urządzeniach. Jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji, jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie.

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Sprawdź pełną ofertę marki RAPOO