Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Kup FIFA 23 i wygraj telewizor Samsung. Odkryj pasję do futbolu na wielkim ekranie

Kup FIFA 23 i wygraj telewizor Samsung. Odkryj pasję do futbolu na wielkim ekranie

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Premiera gry FIFA 23 to prawdziwe wejście w nowy rok wirtualnego futbolu. Pady i klawiatury rozgrzane będą do czerwoności, a emocjonujące mecze znów staną się ważniejsze od codziennych spraw. Z okazji premiery najnowszej FIFY przygotowaliśmy konkurs, a jego zwycięzca zgarnie jeden z najnowszych telewizorów Samsunga. Dowiedz się więcej.

Wskaż ulubioną edycję gry FIFA i wygraj telewizor Samsung

Nieco starsi gracze pewnie pamiętają jeszcze gry serii FIFA z ubiegłego wieku. Śmiało można powiedzieć, że teraz to już prehistoria. Z kolei młodsi fani wirtualnego futbolu wychowali się na pierwszych wersjach gry z polskim komentarzem.

Wszystkich łączy jedno – zapewne każdy jest w stanie wskazać FIFĘ, którą uznaje za najlepszą lub wspomina najlepiej. Jeśli i Ty potrafisz określić swój numer jeden, weź udział w konkursie, wskaż ulubioną edycję i wytłumacz, dlaczego podobała Ci się najbardziej.

Kupując grę FIFA 23 w x-komie możesz wziąć udział w konkursie. Nagrodą jest telewizor Samsung QE55Q80BA. Cechuje się on 55-calową przekątną ekranu, matrycą QLED oraz rozdzielczością 4K. Wyposażony został w szereg technologii i funkcji, które są gwarancją najlepszych wrażeń podczas oglądania filmów i seriali, słuchania muzyki czy grania. Wyraźne detale, nasycone kolory i doskonały kontrast sprawią, że dostrzeżesz piękno każdej sceny. Wyświetlając FIFĘ 23 na tym telewizorze, poczujesz się jak na stadionie, a piękne bramki zachwycą Cię jeszcze bardziej.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby stanąć do walki o nagrodę:

  1. Kup dowolną wersję gry FIFA 23 w x-komie i zachowaj dowód zakupu.
  2. Przejdź na stronę konkursu i odpowiedz na pytanie konkursowe.
  3. Do zgłoszenia dołącz skan lub zdjęcie dowodu zakupu gry FIFA 2

Konkurs trwa do 21 października 2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania produktów objętych promocją. Weryfikacja zgłoszeń i wyłonienie zwycięzcy nastąpi w ciągu 21 dni od zakończenia konkursu. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Sprawdź szczegóły konkursu