Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 – do lodówek, mikrofalówek i nie tylko

Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 – do lodówek, mikrofalówek i nie tylko

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Awaria lub chwilowa przerwa w dostawie prądu? Z odsieczą, niczym specgrupa Delta Force, przybywa EcoFlow DELTA 2. To przenośna stacja, która pozwoli Ci podładować lub zasilić laptopa, smartfon, sprzęt AGD i RTV…. Ją samą można załadować na kilka sposobów, w tym korzystając z energii słonecznej. Dowiedz się więcej i sprawdź, czy EcoFlow DELTA 2 to wybór dla Ciebie.

EcoFlow DELTA 2 – co może naładować i zasilić?

Słowo „prąd” od jakiegoś czasu nie schodzi z ust i klawiatur. Ale i bez spodziewanych ograniczeń może się zdarzyć, że energii nagle zwyczajnie zabraknie. Rozwiązaniem są wtedy akcesoria, takie jak powerbanki czy stacje zasilania. Na przykład EcoFlow DELTA 2.

Nadaje się ona do ładowania lub zasilania (także awaryjnego EPS) różnego rodzaju sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a nawet akumulatora w samochodzie. Jest tu bowiem bardzo dużo różnych wyjść – 4 AC, 2 USB-A, 2 USB-A Fast Charge, 2 USB-C, 2 DC5521 oraz jedno samochodowe. Stacja obsługuje technologię X-Boost, dzięki której za pomocą złącz AC może naładować urządzenia o mocy do 2400 W.

Za pomocą EcoFlow DELTA 2 można zatem podtrzymać funkcjonowanie lodówki (większej lub miniaturowej) lub pralki. Zapewnić pracę oświetlenia i klimatyzacji w warsztacie. Przygotować kawę z ekspresu lub frytki. A także sprawić, że akumulator w aucie dostanie zastrzyk energii.

EcoFlow DELTA 2

W jaki sposób naładować EcoFlow DELTA 2?

EcoFlow DELTA 2 ma pojemność 1024 Wh. Można ją zwiększyć do 2048 Wh za pomocą dodatkowej baterii do EcoFlow DELTA 2 (lub do 3040 Wh za pomocą baterii do EcoFlow DELTA Max). Stację możesz naładować na różne sposoby. Za pomocą gniazdka AC (do nawet 80 procent naładujesz ją już w 50 minut), przenośnych paneli słonecznych EcoFlow  400 W (czas ładowania od 3 do 6 godzin), inteligentnego generatora EcoFlow (czas ładowania do 80 minut) lub dołączonej w zestawie ładowarki samochodowej (czas ładowania do 11 godzin).

Przy ładowaniu panelami DELTA 2 korzysta z algorytmu śledzenia punktu mocy maksymalnej (MPPT), który osiąga z większą efektywnością (przekłada się to na większą wydajność ładowania).

Wytrzymałość, sterowanie, czyli co jeszcze warto wiedzieć o DELTA 2?

Stacja jest również wytrzymała i stosunkowo lekka (12 kg). Nadaje się więc zarówno do użytku w domu, jak i w podróży. Można także przechowywać ją w specjalnej torbie wodoodpornej (dostępna osobno). Szacowana żywotność urządzenia to 10 lat (3000 cykli ładowania) nim pojemność spadnie do 80 procent.

EcoFlow DELTA 2 można sterować zarówno ręcznie, jak i poprzez aplikację mobilną. Potrzebne informacje wyświetlą się na ekranie smartfona czy tabletu oraz na ekraniku LCD samego urządzenia.

Poznaj EcoFlow DELTA 2 w x-kom