Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj nowe projektory Philips NeoPix i postaw na obraz wysokiej jakości

Poznaj nowe projektory Philips NeoPix i postaw na obraz wysokiej jakości

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Chcesz oglądać filmy, seriale albo mecze na dużym ekranie? A może planujesz przejrzeć zdjęcia z wakacji? Pomogą Ci w tym nowe projektory Philipsa. Wyróżniają się wspaniałym obrazem oraz bogatymi funkcjami multimedialnymi, dzięki którym uzyskasz łatwy dostęp do ulubionych treści. Dowiedz się więcej.

Philips NeoPix 320 – zaawansowany projektor domowy

Projektor domowy, który jest gwarancją pięknego obrazu w rozdzielczości Full HD. Wyposażony jest w automatyczną korekcję zniekształceń trapezowych oraz cyfrowe powiększenie dla najlepszego ustawienia obrazu. Źródło światła wyświetla bogate i żywe kolory, charakteryzując się przy tym żywotnością do 30 tysięcy godzin. Mniejszy, w porównaniu do standardowych projektorów lampowych, jest też pobór mocy.

Philips NeoPix 320 oferuje fabrycznie wbudowane aplikacje, takie jak Netflix, Amazon Prime, YouTube, Disney+ i wiele innych. Oznacza to, że jeśli tylko masz wykupioną subskrypcję na wybranych platformach, możesz od razu rozpocząć oglądanie ulubionych treści. Do projektora podłączysz bezprzewodowo smartfony, tablety, a nawet komputery. Dzięki temu w łatwy sposób wyświetlisz film z urządzenia mobilnego czy laptopa, korzystając z sieci Wi-Fi lub z technologii Bluetooth. W tym samym celu możesz wykorzystać także złącze HDMI czy USB.

Całość uzupełniają głośniki 2.1, a dzięki takiemu systemowi audio, w pełni zanurzysz się w wyjątkowym dźwięku. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać wyjście jack 3,5 mm i do projektora podłączyć słuchawki lub mocniejszy zestaw głośników.

projektory philips neopix

Philips NeoPix 120 – kompaktowy projektor o wielkich możliwościach

Kompaktowy projektor, wyświetlający obraz w rozdzielczości HD? Doskonałym wyborem jest Philips NeoPix 120. Pozwala na precyzyjne dostrojenie obrazu, a dzięki temu ustawisz go niemal w każdej odległości. Mechanizm krótkoogniskowy pomaga zmniejszyć odległość projekcji, co pozwala uzyskać duży obraz przy odległości zaledwie dwóch metrów od ściany. Z kolei wykorzystywana technologia redukcji szumów zapewnia niezwykle realistyczny obraz.

Philips NeoPix 120 ma wbudowany odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu wszystko masz pod ręką. Możesz z łatwością oglądać filmy i seriale, wyświetlać zdjęcia czy słuchać muzyki. Wystarczy podłączyć dysk zewnętrzny lub pendrive, by uzyskać dostęp do ulubionych materiałów. Dodatkowo urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem przepływu powietrza i efektywnego odprowadzania ciepła – praca wentylatorów jest bardzo cicha i nie przeszkodzi w wieczornym seansie.

Poznaj projektory Philips NeoPix 320 oraz Philips NeoPix 120