Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Zabierz konsolę Xbox lub PlayStation gdzie tylko chcesz z mobilną walizką POGA

Zabierz konsolę Xbox lub PlayStation gdzie tylko chcesz z mobilną walizką POGA

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Mogłoby się wydawać, że granie w dowolnym miejscu możliwe jest tylko na laptopie, smartfonie czy tablecie. Ale nic bardziej mylnego. Konsolę Xbox lub PlayStation również zabierzesz tam, gdzie chcesz. Rozgrywka w letni dzień w parku? Czemu nie. Poznaj walizki mobilne POGA, dzięki którym zagrasz wszędzie.

Graj w każdym miejscu z mobilną walizką POGA

Kto powiedział, że na konsoli nie da się grać w każdym miejscu, w którym tylko chcesz? Okazuje się, że nie tylko jest to możliwe, ale oprócz tego może być także bardzo wygodne. Mobilne walizki POGA to akcesoria, dzięki którym konsolę zabierzesz wszędzie. Jednocześnie nie musisz obawiać się, że sprzęt uszkodzi się podczas transportu – walizki są bardzo wytrzymałe, gdyż wykonane są z aluminium i materiałów kompozytowych. Ponadto oferują odporność klasy IP52. Masz więc pewność, że Twój ulubiony sprzęt do grania zawsze będzie bezpieczny.

Mobilne walizki POGA LUX, w zależności od modelu, pozwalają umieścić w środku konsolę Xbox Series S lub PlayStation 5. Oprócz tego znalazło się w nich również miejsce na kontrolery. Wyróżniającym się elementem akcesorium jest wysokiej jakości monitor, na którym wyświetlisz ulubioną grę. Otwierasz walizkę, gdzie tylko chcesz, włączasz konsolę i zanurzasz się w świecie gry.

Okablowanie jest dobrze ukryte wewnątrz walizki, a więc unikniesz plątaniny kabli. Nie musisz obawiać się przegrzewania sprzętu, ponieważ POGA LUX oferuje efektywny system cyrkulacji powietrza, który skutecznie odprowadza nadmiar ciepła z konsoli.

walizki mobilne poga

Mobilne walizki POGA

Walizki POGA dostępne są w różnych wariantach. W zależności od modelu są one kompatybilne z danymi konsolami:

Wszystkie mobilne walizki PoGa kupisz w x-komie