Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
 • Zobacz Turniej Ośmiu Skoczni Deluxe Ski Jump 2 z udziałem influencerów

Zobacz Turniej Ośmiu Skoczni Deluxe Ski Jump 2 z udziałem influencerów

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Powiedzieć, że Deluxe Ski Jump 2 to gra kultowa, to jakby nic nie powiedzieć. Kto nie spędzał przy niej całych lekcji informatyki w szkole i nie starał się pobić rekordów samego Adama Małysza? Pomimo ponad 20 lat na karku, DSJ 2 wciąż cieszy się ogromną popularnością. Teraz swoich sił w wirtualnych skokach narciarskich spróbują znani influencerzy. Poznaj szczegóły Turnieju Ośmiu Skoczni w Deluxe Ski Jump 2 i dołącz do transmisji na Twitchu.

Turniej Deluxe Ski Jump 2. Kto bierze udział w rywalizacji i jakie czekają ich wyzwania?

Już 3 grudnia 2022 roku w Esports Performance Center odbędzie Turniej Ośmiu Skoczni Deluxe Ski Jump 2. Z kultowym tytułem zmierzą się czołowi influencerzy znani z Twitcha oraz Youtube. Zobaczymy zmagania aż 12 osób, które zostały podzielone na 6 duetów:

 • Slayproxx i Lewus,
 • Kinga Kujawska i Maciej "Morgen" Żuchowski,
 • Vstzky i LukiSteve,
 • mrs_honey i Mailinh,
 • Wojciech Gola i Pasut,
 • Izak i Franio.

Jednak zanim zawodnicy założą wirtualne narty i poczują mroźny wiatr na twarzach, czeka ich rozgrzewka w grze Gang Beasts. To imprezowa gra wieloosobowa typu beat ‘em up, w której wcielamy się w zabawne, galaretowate postaci. Bierzemy w niej udział w efektownych (i brutalnych) walkach wręcz, które odbywają się na najeżonych niebezpieczeństwami planszach.

Gra Gang Beasts dostępna jest w usłudze Xbox Game Pass na pecety, konsole Xbox One oraz Xbox Series, a także w chmurze. Wraz z abonamentem Game Pass dostaniesz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier. Niezależnie od preferowanego gatunku znajdziesz mnóstwo tytułów, które wciągną Cię na wiele godzin, w tym tytuły ekskluzywne dostępne już w dniu ich premiery.

Po rozgrzewce w Gang Beasts rozpoczną się zawody DSJ 2, które drużyny rozegrają na ośmiu skoczniach (małych, średnich i dużych). Turniej poprowadzą Silv4n, mad1 oraz Igor Błachut – komentator Eurosportu. W przerwach między skokami przeprowadzą także krótkie wywiady z zaproszonymi gwiazdami. Transmisję z rozgrywek, podczas której nie zabraknie emocji godnych małyszomanii, będzie można oglądać na kanale Twitch.

Turniej DSJ 2

Na jakim sprzęcie zagrają zawodnicy?

Zawodnicy rozegrają turniej na laptopach gamingowych Dell G15 5520 z systemem Windows 11. Model ten napędza wydajny procesor Intel Core i5-12500H wspierany przez 16 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050. Taki zestaw zapewnia świetne osiągi w wymagających grach, także najnowszych tytułach. Jego skuteczny system chłodzenia dba natomiast o utrzymanie maksymalnej wydajności przez długi czas.

Dodatkowym atutem jest ekran odświeżany w 120 Hz, który sprawia, że gry prezentują się superpłynnie i wciągają jeszcze bardziej. A wszystko to zapakowano w minimalistyczną, stylową obudowę wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Dzięki niej obsługa Della G15 5520 jest komfortowa, a laptop pozwala wyróżnić się w tłumie.

Harmonogram Turniej Ośmiu Skoczni w Deluxe Ski Jump 2

Jak dokładnie przebiegnie turniej w Deluxe Ski Jump 2? Poznaj harmonogram wydarzenia, które odbędzie się już 3 grudnia 2022 roku:

 • 16:00 rozpoczęcie transmisji na Twitch,
 • 16:20 rozpoczęcie rozgrzewki w tytuł Game Pass – Gang Beasts,
 • 17:00 rozpoczęcie rywalizacji w Deluxe Ski Jump 2,
 • 20:00 wręczenie nagród i zakończenie eventu.

Dołącz do transmisji turnieju Deluxe Ski Jump 2 i oglądaj zmagania influencerów