Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Karty graficzne ARC A770, A750 i A380 w sprzedaży. Intel powraca na rynek GPU dla graczy

Karty graficzne ARC A770, A750 i A380 w sprzedaży. Intel powraca na rynek GPU dla graczy

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Tak, to w końcu ta chwila – na rynku desktopowych kart graficznych pojawił się trzeci gracz. Do AMD i NVIDII dołącza teraz Intel z serią Intel ARC. Pierwsza generacja, Alchemist, jest już dostępna w sprzedaży w trzech wersjach: A770, A750 i A380. Sprawdź, co kryje się za tymi enigmatycznymi nazwami i poznaj możliwości nowych kart graficznych dla graczy w wydaniu firmy ASRock.

ASRock ARC A770, A750 i A380, czyli Intel podbija rynek GPU

Seria Intel ARC Alchemist wchodzi do Polski od razu z trzema modelami, które reprezentują różne półki wydajnościowo-cenowe. Szukasz karty graficznej, która poradzi sobie z grami w 1080p lub 1440p i wysokich detalach graficznych? Intel ma dla Ciebie modele A770 i A750. A może nie potrzebujesz takiej mocy, bo układ ma służyć Ci do pracy i sporadycznego ogrywania starszych tytułów? W takim razie zdecyduj się na A380. Dowiedz się więcej o ofercie Intela i ASRocka:

Sprawdź: pełna specyfikacja kart graficznych z serii Intel ARC

Przeczytaj również nasz test wydajności ASRock ARC A770: Test i recenzja ARC A770 w wydaniu ASRocka. Gdzie NVIDIA i AMD się biją, tam Intel (nie) korzysta?

intel arc w sprzedaży

Intel ARC z obsługą ray tracingu i XeSS. Bądź na czasie z nowoczesnymi technikami dla graczy

Karty graficzne Intel ARC obsługują najnowsze standardy. Znajdziesz w nich nie tylko złącze DisplayPort 2.0, ale przede wszystkim możesz liczyć na najnowocześniejsze rozwiązania dla graczy. Ray tracing zwiększy doznania w najlepszych tytułach i sprawi, że rozświetlone Night City w Cyberpunku 2077 zachwyci Cię jeszcze mocniej. Z kolei za pomocą Intel XeSS, odpowiednika DLSS, zwiększysz drastycznie wydajność i będziesz cieszyć się z nienagannej płynności obrazu.

Optymalne osiągi w grach uzyskasz na platformie z obsługą techniki Resizable BAR. Nie wiesz, co to jest i jakie wymagania musisz spełnić, by wykorzystać w pełni moc kart graficznych Intel ARC Alchemist? Przychodzimy z pomocą i wyjaśniamy:

Karty graficzne Intel ARC już dostępne w x-komie

W sklepie x-kom możesz już zamówić pierwsze karty graficzne z serii Intel ARC Alchemist. Na początek do naszej oferty trafiły autorskie modele firmy ASRock, które różnią się nie tylko specyfikacją i wydajnością, ale także systemem chłodzenia, który jest dostosowany do możliwości danego układu. Niezależnie od wersji – we wszystkich możesz liczyć na obsługę ray tracingu i XeSS.

Odkryj cechy kart graficznych Intel ARC