Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

x-kom mówi B i inwestuje w markę VIVIO

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Bakalie, nasiona, sól, zamienniki cukru lub suplementy diety? Teraz na x-komowych półkach ze zdrową żywnością – obok produktów marki MISS TI 蒂小姐 – pojawią się także produkty marki VIVIO.

Produkty dla lepszego zdrowia

Spółka Radziowi, właściciel marki VIVIO, jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem produktów z kategorii zdrowej żywności. Produkty te trafiają do Polski zarówno z najbardziej oddalonych od kraju zakątków świata, jak i od rodzimych producentów. Portfolio produktowe tworzą m.in.: bakalie, zdrowe zamienniki cukru, oleje czy pasty do smarowania pieczywa. Pełny wachlarz zdrowych produktów można znaleźć w sklepie internetowym cosdlazdrowia.pl.

X-kom i Vivio

Fundamentem tej inwestycji jest wiedza

x-kom objął 49% udziałów w spółce Radziowi. Oprócz finansowania, x-kom wnosi do inwestycji również swoje doświadczenie w branży e-commerce.

– Świadomość co do tego, jak ogromny wpływ na nasze zdrowie ma sposób, w jaki się odżywiamy, jest coraz większa. Dlatego wierzymy, że zdrowa żywność, zwłaszcza wegańska, to produkty, po które konsumenci będą sięgać coraz chętniej – mówi Michał Świerczewski, prezes grup x-kom. – Chcemy rozwijać nasz biznes w kierunku tego, co wspiera zdrowe nawyki i poprawia jakość życia. W branży e-commerce działamy od lat. To moment, aby swoją wiedzę i swoje doświadczenie przekazać dalej, jednocześnie ucząc się przy tym od siebie nawzajem.