Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Eksploruj przestworza z dronem DJI Mini 3

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Marzysz o podniebnych podróżach? Dron DJI Mini 3 pozwoli Ci wznieść się w przestworza i zobaczyć świat z lotu ptaka. Ponadto piękne ujęcia uwiecznisz na filmach lub zdjęciach o wysokiej jakości i rozdzielczości. Poznaj drona DJI Mini 3.

Poznaj podniebny świat z dronem DJI Mini 3

Z DJI Mini 3 czekają Cię długie loty. Wydajny akumulator wystarcza do 38 minut latania, a cyfrowa transmisja wideo DJI O2 pozwoli odlecieć nawet na 6 kilometrów. Dzięki temu zwiedzisz całą okolicę na jednym ładowaniu. Dron wyposażony jest w kamerę z 1/1,3-calową matrycą CMOS, przysłoną f/1.7, podwójnym ISO natywnym, HDR, 4-krotnym zoomem i możliwością nagrywania w 4K. To sprawi, że nagrane materiały zachwycą Cię wiernie odwzorowaną kolorystyką i detalami.

Tworzysz materiały do mediów społecznościowych? Wypróbuj specjalny tryb True Vertical Shooting, który umożliwia nagrywanie w pionie. Dzięki temu stworzysz filmy czy zdjęcia, które idealnie nadają się na Instagrama, Facebooka czy TikToka. Funkcja Auto Takeoff pomoże Ci wystartować, a dolny system wizyjny, wykrywanie podczerwieni oraz GNSS zapewnią stabilny zawis. Nie obawiaj się o drona, kiedy akumulator będzie bliski rozładowania lub pojawią się problemy z sygnałem. Zaawansowana funkcja RTH automatycznie wróci DJI Mini 3 do punktu startu.

dji mini 3

Mnóstwo funkcji i akcesoriów

Tworzenie profesjonalnych materiałów nie jest takie trudne z DJI Mini 3. Tryby QuickShots, które umożliwiają nagrywanie ciekawych ujęć czy tryb Panorama, pozwalający wykonać piękne zdjęcia, zdecydowanie ułatwią Ci zabawę. Wypróbuj także akcesoria (sprzedawane oddzielnie lub w zestawie Fly More Combo). Blokada śmigieł pozwoli Ci wygodnie i bezpiecznie transportować drona, a dwukierunkowy hub umożliwi ładowanie kontrolera sterującego i trzech akumulatorów. Dodatkowa osłona śmigieł zwiększy z kolei bezpieczeństwo lotu.

Niezwykle wygodne sterowanie dronem zapewni aparatura DJI RC lub DJI RC-N1 (w zależności od wybranego wariantu). Kontroler DJI RC wyposażony jest w wyświetlacz FHD, a domyśle zainstalowana jest na nim aplikacja DJI Fly, dzięki czemu nie musisz podłączać do niego smartfona. DJI RC-N1 to aparatura sterująca, do której musisz podłączyć tablet lub telefon z aplikacją DJI Fly, by móc cieszyć się niezapomnianą podróżą w przestworzach.

Poznaj drona DJI Mini 3 w sklepie x-kom