(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Przejmij kontrolę nad rozgrywką z Silver Monkey X Gorilla

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Nowa mysz Silver Monkey X Gorilla wyposażona w jeden z najlepszych sensorów na rynku - Pixart 3389, to odpowiedź na oczekiwania graczy, którzy oczekują niebanalnych rozwiązań w niewygórowanej cenie. To rozwiązanie przeznaczone dla graczy wymagających i lubiących wygodę.

Zaprojektowana do grania – od początku do końca

Producent podszedł w przemyślany i nieszablonowy sposób do sprawy. Dzięki temu stworzona od nowa mysz posiada bogate komponenty, udany design i ergonomiczny kształt.

Silver Monkey X Gorilla ma w sobie wysokiej klasy przełączniki Kailh, które wytrzymują 60 milionów kliknięć. A to naprawdę sporo. Dodatkowo mamy tutaj teflonowe ślizgacze, 58 gramów wagi całkowitej i, co najlepsze - Pixart 3389. Czyli wysokiej klasy czujnik, który zapewnia ultrawysoką precyzję, niezawodność i porządną responsywność. Gold to dla Ciebie pot na rankedach? Rozumiemy to. Z myszką Silver Monkey X Gorilla możesz działać szybciej i precyzyjniej. Na efekty nie trzeba długo czekać.

silver-monkey-x

Pełna personalizacja ustawień i podświetlenie RGB

Lubisz, kiedy Twój sprzęt wygląda tak jak chcesz? Zależy Ci na dostosowywaniu podświetlenia do swoich preferencji? Silver Monkey X Gorilla oferuje Ci pełną personalizację podświetlenia.

Obok tego oczywiście możesz decydować o tym, jak ma działać sama mysz. Dostosuj do siebie programowalne przyciski, makra, czy lift off distance i zwyciężaj. Każdy Twój ruch będzie idealnie odwzorowany na ekranie. Spraw, by mysz była przedłużeniem Twojej ręki i egzekutorem Twoich poleceń.

Sprawdź mysz Silver Monkey X Gorilla w x-komie