Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Odkryj moc RTX-owych atrakcji i ciesz się świętami z NVIDIA

·
Zaktualizowano: 3 tygodnie temu

Święta tuż za pasem, a to magiczny czas – niezwykła atmosfera, radosne biesiadowanie w rodzinnym gronie, a dla wielu także znakomita okazja, by wsiąknąć w wirtualne światy gier wideo czy poprawić doznania płynące z nich. To też czas prezentów, a co za tym idzie – inwestycji w lepszy sprzęt, by zafundować sobie nie tylko więcej przyjemności, ale by umilić kreatywną pracę i podnieść jej komfort. Sprawdź ofertę NVIDIA i spędź święta z RTX.

Święta z NVIDIA. Wybierz najlepszą platformę dla graczy i twórców

Świętuj okres świąt Bożego Narodzenia z produktami NVIDIA, a jest z czego wybierać i co ulepszyć. NVIDIA to nie tylko karty graficzne, które napędzają wydajne komputery i laptopy, ale także szereg nowoczesnych technik i rozwiązań. Takich, które są skutecznie wykorzystywane w monitorach (jak G-Sync) czy samych grach (DLSS 3, Reflex).

Podnieś swoją kreatywność i wrażenia z gier ze sprzętem NVIDIA. W ofercie znajdziesz:

nvidia holiday

Sprawdź świąteczną ofertę GeForce RTX

Niezależnie od wyboru, NVIDIA to gwarancja najlepszej wydajności zarówno w grach i streamingu, jak i kreatywnych aplikacjach dla twórców. Uniwersalność to drugie imię tych sprzętów.

Karty graficzne i urządzenia z podzespołami, certyfikatami i technologiami NVIDIA wyróżniają się też przyszłościowymi rozwiązaniami. NVIDIA rozwija nie tylko swoje produkty, ale także techniki i narzędzia, które wykorzystują rozwijane w zastraszającym tempie algorytmy sztucznej inteligencji.

Inwestycja w platformę z GeForce RTX z serii 40 przekłada się na: realistyczną grafikę dzięki ray tracingowi, nienaganną płynność i wydajność dzięki DLSS 3, niskie opóźnienia w grach dzięki Reflex, wysoką jakość streamingu dzięki enkoderom (AV1), optymalizacje w aplikacjach dzięki NVIDIA Studio i regularnie wydawane sterowniki Game Ready (dla graczy i nie tylko) i Studio (dla twórców).

Przejrzyj ofertę NVIDIA i umil sobie święta z RTX