(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Odkryj moc RTX-owych atrakcji i ciesz się zimą z NVIDIA

·
Zaktualizowano: 3 miesiące temu

Zima to idealny czas, żeby zaznać nieco białego szaleństwa, ale także znakomita okazja, by wsiąknąć w wirtualne światy gier wideo. A skoro tak, to warto poprawić doznania płynące z rozgrywki. Dlatego mamy zimową ofertę na produkty NVIDIA. Zainwestuj w lepszy sprzęt, by zafundować sobie nie tylko więcej przyjemności, ale by umilić kreatywną pracę i podnieść jej komfort. Sprawdź ofertę NVIDIA.

Zima z NVIDIA. Wybierz najlepszą platformę dla graczy i twórców

NVIDIA to nie tylko karty graficzne, które napędzają wydajne komputery i laptopy, ale także szereg nowoczesnych technik i rozwiązań. Takich, które są skutecznie wykorzystywane w monitorach (jak G-Sync) czy samych grach (DLSS 3, Reflex).

Podnieś swoją kreatywność i wrażenia z gier ze sprzętem NVIDIA. W ofercie znajdziesz:

nvidia holiday

Sprawdź zimową ofertę GeForce RTX

Niezależnie od wyboru, NVIDIA to gwarancja najlepszej wydajności zarówno w grach i streamingu, jak i kreatywnych aplikacjach dla twórców. Uniwersalność to drugie imię tych sprzętów.

Karty graficzne i urządzenia z podzespołami, certyfikatami i technologiami NVIDIA wyróżniają się też przyszłościowymi rozwiązaniami. NVIDIA rozwija nie tylko swoje produkty, ale także techniki i narzędzia, które wykorzystują rozwijane w zastraszającym tempie algorytmy sztucznej inteligencji.

Inwestycja w platformę z GeForce RTX z serii 40 przekłada się na: realistyczną grafikę dzięki ray tracingowi, nienaganną płynność i wydajność dzięki DLSS 3, niskie opóźnienia w grach dzięki Reflex, wysoką jakość streamingu dzięki enkoderom (AV1), optymalizacje w aplikacjach dzięki NVIDIA Studio i regularnie wydawane sterowniki Game Ready (dla graczy i nie tylko) i Studio (dla twórców).

Przejrzyj ofertę NVIDIA i umil sobie zimę z RTX